6 - 26 luty, 2017

Biuro Detektywistyczne w Loopy's World

Biuro detektywistyczne „Zwierzaki i Dzieciaki” - ferie zimowe 2017 w Loopy’s World


Na czas wolny od szkoły Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World przygotowało cykl detektywistycznych zabaw fabularnych, które rozbudzą ciekawość najmłodszych i nieco starszych poszukiwaczy przygód. Spędź ferie zimowe na twórczej i aktywnej zabawie!

Tajemnicze zdarzenie, żadnych faktów, a jedynie poszlaki… Zagadkę rozwiązać może tylko biuro detektywistyczne. Poszukiwanie dowodów, tropienie śladów, cała gama ćwiczeń sprawnościowychdla małych detektywów i wiele, wiele tajemniczych zagadek – takie atrakcje na czas ferii zimowych przygotowało wrocławskie centrum rozrywki Loopy’sWorld. Na dzieci w każdym wieku nowe wyzwania czekają codziennie od 13.02 do 26.02.

Animacje oparte na detektywistycznejfabule odbywać się będą codziennie przez cały okres ferii zimowych: 
- o 11:00 dla najmłodszych poszukiwaczy przygód (od 3 do 5 lat),
- o 12:00, 14:00 i 16:00 dla starszych tropicieli tajemnic (od 6 do 13 lat).


Dodatkowo w każdy czwartek i sobotę o 19:00 odbędą się specjalne animacje dla starszych detektywów (od 9 lat) – „Tajemnica Piątku Trzynastego”.

Szczegółowe informacje o ofercie i detektywistycznych animacjachodbywających się w centrum w czasie ferii znaleźć można na stronie internetowej: https://loopys.pl/.Wszystkie animacje dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia do centrum wchodzą za darmo.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!