3 - 26 kwiecień, 2017

Kino Kobiet w Kinie Helios

Kino Helios Aleja Bielany zaprasza na kwietniowy pokaz „Kino Kobiet”!


26 kwietnia zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.


MOTYW WIECZORU:

Podczas kwietniowych seansów pozostaniemy jeszcze w klimacie świątecznym. 
Zapraszamy w stylizacjach w kolorze żółtym!

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.
Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.
 
Opis filmu
Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania.
Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

Dziewczyny, widzimy się w środę 26!
Ceny biletów:

24 zł/os;
21 zł – przy zakupie min. 15 biletów
Bilety w sprzedaży na www.helios.pl

Partnerami seansu Kina Kobiet są:
Avanti, szafa.pl, Wydawnictwo Rebis
            
Lokalny Patronat Medialny:
radio ram