10 - 21 kwiecień, 2017

Maraton Strachu w Kinie Helios

Maraton Grozy


Już 21 kwietnia w kinie Helios Aleja Bielany Maraton Strachu z premierowym pokazem filmu „Ostatnia klątwa”!


21 kwietnia kino Helios Aleja Bielany zaprasza na kolejną noc pełną filmów, których najważniejszym celem jest śmiertelnie nas wystraszyć. Pierwszym z nich będzie inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, premierowy horror „OSTATNIA KLĄTWA”. Następnie, również po raz pierwszy na ekranach kin w Polsce, przerażający „BELLY OF THE BULLDOG”. Po chwili przerwy, atmosferę prawdziwej grozy pogłębi „LAMENT” i w tym stanie pozostaniemy już do rana, z jedną tylko różnicą - będzie jeszcze mroczniej, a to za sprawą świetnego „DARK WAS THE NIGHT”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi? 

Start: 21.04.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy: 

- OSTATNIA KLĄTWA (PREMIERA!) 
- BELLY OF THE BULLDOG 
- LAMENT 
- DARK WAS THE NIGHT


PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 17.04.2017!

Ceny biletów:

Promocyjny 28 zł*
Ulgowy 32 zł
Normalny 36 zł
*cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 17.04.2017 r.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.  

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE

Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe