1 listopad - 31 grudzień, 2017

Nowi najemcy wkraczają do Alei Bielany

Listopad i grudzień przyniosły Alei Bielany trzech nowych najemców. Na terenie centrum otwarto sklepy Pepco, Maxi Zoo oraz Design Optyk. 

Koniec roku to dla rodzinnego centrum handlowego Aleja Bielany kolejni nowi najemcy i możliwości. W listopadzie na mapie centrum pojawił się salon optyczny Design Optyk, o powierzchni 56 m2, mający w swojej ofercie bogaty wachlarz oryginalnych opraw do okularów. Klienci mogą liczyć tu na fachową poradę i kompleksową obsługę z zakresu nowoczesnej optyki.  

Równolegle z salonem optycznym swoje otwarcie miał sklep zoologiczny Maxi Zoo, który objął powierzchnię 517 m2. Klienci mogą przyjść ze swoim pupilem nie tylko po zakupy, ale także w celu zasięgnięcia porad ekspertów odnoście doboru odpowiedniej diety, pielęgnacji i dbania o zdrowie. Co ciekawe, Maxi Zoo nie prowadzi sprzedaży zwierząt, gdyż jest to wbrew polityce firmy. 

Od grudnia klienci Alei Bielany mogą także zrobić zakupy w nowo otwartym salonie sieci Pepco. Dyskont od kilkunastu lat dynamicznie rozwija się w Polsce, zapewniając klientom łatwy dostęp do szerokiej i atrakcyjnej cenowo oferty odzieżowej oraz artykułów dekoracyjnych. W Alei salon o powierzchni 418 m2 ulokowany został na I piętrze.