29 listopad - 17 grudzień, 2017

Świąteczny Turniej LEGO Marvel Super Heroes 2

Weekend 16 i 17 grudnia to wielka gratka dla pasjonatów LEGO. W tych dniach w Alei Bielany odbędzie się emocjonujący festiwal gier z turniejem w LEGO MARVEL SUPER HEROES 2. Na uczestników czekają super nagrody i niepowtarzalna możliwość wzięcia udziału w budowie postaci Świętego Mikołaja złożonego z ponad 30 000 klocków!

Poza szansą zagrania na konsolach PS4 w najnowsze gry LEGO, takie jak wspomniany LEGO Marvel Super Heroes 2 czy LEGO City Tajny Agent, będzie można również stworzyć swój świat w LEGO Worlds i wcielić się w jednego z wojowników z LEGO Ninjago Movie. Dodatkowo powstanie strefa LEGO BOOST, gdzie będzie można bawić się gadatliwym, jeżdżącym i tańczącym Robotem Vernie. Nie zabraknie ciekawych quizów, w których będzie można wykazać się wiedzą, pomysłowością i grą aktorską – mile widziane zatem kostiumy postaci z gier i filmów!

A ponieważ jest to świąteczna edycja festiwalu, dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy niespodziankę! Wspólnie złożymy postać Mikołaja z ponad 30 000 klocków, a w Akademii Budowania powstaną świąteczne ozdoby i śnieżynki.

Coś dla siebie znajdą również najmłodsi goście naszego centrum. Z myślą o nich powstanie strefa LEGO DUPLO.

Zapraszamy do Alei Bielany w sobotę i niedzielę, 16-17 grudnia, w godzinach 11:00-19:00.