1 - 12 luty, 2017

Walentynki w Alei Bielany

TYLKO U NAS MOŻESZ NAMALOWAĆ WALENTYNKĘ W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI!


Nie masz pomysłu na walentynkę? Chcesz obdarować ukochaną osobę czymś naprawdę wyjątkowym? Koniecznie sprawdź swoje artystyczne możliwości i stwórz wyjątkową kartkę w wirtualnej rzeczywistości dla swojej drugiej połówki!

11 i 12 lutego wszyscy goście naszego centrum będą mieli niepowtarzalną okazję stworzyć walentynkę w wirtualnej rzeczywistości. A to wszystko za sprawą aplikacji Tilt Brush. Chętni do udziału w zabawie zostaną przeprowadzeni przez krótkie szkolenie, następnie otrzymają wirtualne gogle, dzięki którym przeniosą się w inny wymiar. Tam, używając rąk i swojej wyobraźni stworzą jedyną i niepowtarzalną walentynkę. Technologia pozwala na malowanie, rzeźbienie i rysowanie praktycznie wszystkiego co możemy wymyślić. Każda praca zostanie wydrukowana i wręczona twórcy.

Osoby czekające na swoją kolej na pewno nie będą się nudziły. Cały proces powstawania wirtualnej kartki będzie można oglądać na specjalnym ekranie wizyjnym o wymiarach 3m na 1,70m.

Przedsmak tego, co wydarzy się w naszej Alei możecie zobaczyć na poniższym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=TckqNdrdbgk

Czekamy na Was w weekend 11-12 lutego w godzinach 11.00-19.00 przy głównym wejściu.Prezenty pełne miłości - wyjątkowe oferty walentynkowe w Alei Bielany