17 - 28 maj, 2017

Tomek i Przyjaciele w Alei

Aleja Bielany zaprasza na wyjątkową podróż z Tomkiem i jego przyjaciółmi.


Już 27 i 28 maja zapraszamy wszystkie dzieci na niesamowity event z Tomkiem i jego przyjaciółmi. 
Tej przyjacielskiej lokomotywy nie trzeba przedstawiać ani żadnemu dziecku, ani rodzicowi. To właśnie bohaterowie tej sympatycznej bajki pojawią się w Alei Bielany w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, który w Alei będziemy świętować już 27 i 28 maja. Tomek i jego przyjaciele przybliżą najmłodszym swój świat, wskazując jednocześnie jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i podczas podróży. Weekendowe spotkanie będzie niezapomnianą podróżą pełną zabaw połączonych z edukacją. 
 
Na dzieci będą czekali bohaterowi serialu oraz 4 stacje pełne atrakcji: 
 
Stacja nr 1 – na tej stacji dzieci poznają zasady bezpieczeństwa na drodze i przejściu kolejowym, znaki drogowe, zasady korzystania z kolejowego rozkładu jazdy a także będą mogły ozdabiać duże, kartonowe pociągi.  
Stacja nr 2 - to stacja, na której dzieci za pomocą małych ciuchci będą mogły poczuć się jak Tomek i na specjalnej planszy poruszać się po torach.
Stacja nr 3 - tu na wygodnych poduchach najmłodsi będą mogły obejrzeć najlepsze odcinki serialu Tomek i Przyjaciele.
Stacja nr 4 – na tej stacji stanie fotobudka w której każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Do dyspozycji będzie masa gadżetów nawiązująca do tematyki bajki. 
 
Przed rozpoczęciem zabawy z Tomkiem każdy jej uczestnik otrzyma dzienniczek do zbierania pieczątek za odwiedzenie każdej stacji. Za zebranie wszystkich pieczątek dzieci otrzymają dyplomy i nagrody gwarantowane takie jak naklejki, gry, puzzle i wiele innych!
 
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w dniach 27 i 28 maja w godzinach od 11 do 19. 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.