UDOGODNIENIA

Myślimy o potrzebach naszych klientów, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy wiele darmowych udogodnień.Transport/dojazd


Aleja Bielany udogodnienia
STACJA ROWERÓW
MIEJSKICH


Przy Alei Bielany od strony ul. Czekoladowej znajduje się stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Dla zarejestrowanych użytkowników pierwsze 20 minut jazdy jest darmowe!

Aleja Bielany udogodnienia
STACJA NAPRAWY
ROWERÓW


Dla wszystkich klientów udostępniamy stację naprawy rowerów, w której można wyregulować samodzielnie rower,
czy napompować koła. Usytuowana jest nieopodal środkowego wejścia.

Aleja Bielany udogodnienia
ŁADOWANIE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Na parkingu naziemnym znajdują się punkty ładowania samochodów elektryczną. Aby móc naładować samochód wystarczy wcześniej skontaktować się z ochroną Alei Bielany pod nr tel.(71) 360 77 33.

Aleja Bielany udogodnienia
PARKING

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy do użytku duży darmowy parking na ziemny i podziemny.

Aleja Bielany udogodnienia
PARKING DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Dla rodziców odwiedzających nasze Centrum Handlowe wraz z pociechami czekają szerokie, wygodne miejsca parkingowe usytuowane nieopodal wejść do galerii zarówno na parkingu naziemnym
jak i podziemnym.


MIEJSCA PARKINGOWE DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Aleja Bielany zapewnia miejsca przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością, oznaczonych na niebiesko. Miejsca te znajdują się tuż przy wejściach do centrum na parkingu podziemnym oraz naziemnym.


AUTOBUS 

Dla Państwa komfortu do Alei Bielany dojeżdża bezpośredni autobus z centrum miasta. Koszt przejazdu w jedną stronę to 1,5zł.


bezpieczeństwo


Aleja Bielany udogodnienia punkt medyczny
POKÓJ PIERWSZEJ POMOCY 

Aby zadbać o bezpieczeństwo naszych Klientów na terenie Alei Bielany zlokalizowaliśmy pokój pierwszej pomocy przedmedycznej. Do wyposażenia pokoju należą  m.in. defibrylatory, które w razie potrzeby, obsłużą odpowiednio wyszkoleni pracownicy centrum.

Aleja Bielany udogodnienia rower
RATOWNIK MEDYCZNY 

W Alei Bielany w godzinach pracy galerii dyżur pełni ratownik medyczny.

Aleja Bielany udogodnienia samochody elektryczne
DEFIBRYLATOR

W naszym Centrum Handlowym dostępny jest defibrylator AED, który w razie potrzeby jest obsługiwany przez przeszkoloną do tego celu ratownika medycznego.

Aleja Bielany udogodnienia ochrona
OCHRONA
MONITORING


Dla Państwa nad bezpieczeństwem w Centrum Handlowym Aleja Bielany czuwają przeszkoleni pracownicy ochrony.


usługi praktyczne


Aleja Bielany udogodnienia punkt medyczny
DORABIANIE KLUCZY 

W naszym centrum handlowym istnieje możliwość dorobienia brakujących lub uszkodzonych kluczy. Punkt znajduje się w pasażu obok kas TESCO.

Aleja Bielany udogodnienia punkt medyczny
SZEWC 

W Alei Bielany po udanych zakupach można skorzystać z usług szewca, który pomoże rozciągnąć nowo zakupione buty lub naprawić ulubioną parę. Punkt znajduje się w pasażu obok kas TESCO.

Aleja Bielany udogodnienia punkt medyczny
PRALNIA

U nas można oddać swoje ubrania do pralni chemicznej.

Aleja Bielany udogodnienia ochrona
POCZTA

Poczta znajduje się na poziomie 0 naprzeciw linii kas Tesco.

Aleja Bielany udogodnienia punkt medyczny
BANKOMAT 

Na terenie Centrum znajdują się 3 bankomaty. Dwa znajdują się przy wejściach do centrum (wejście środkowe oraz wejście od strony OBI) oraz jeden na I piętrze obok strefy restauracyjnej.

Aleja Bielany udogodnienia paczkomat
PACZKOMAT

Paczkomat InPost zlokalizowany jest przy wejściu do Centrum obok salonu Empik.

Aleja Bielany udogodnienia punkt medyczny
APTEKA

Apteka Super-Pharm jest zlokalizowana na poziomie 0 centrum, tuż przy wejściu obok salonu Empik.

Aleja Bielany udogodnienia lokalizator
ELEKTRONICZNE PLANY CENTRUM 

Aby ułatwić Państwu odszukanie ulubionych sklepów w naszym centrum rozmieściliśmy na jego terenie elektroniczne, interaktywne mapy. Pomogą one zlokalizować sklep po jego nazwie lub po kategorii oferowanego towaru.

Aleja Bielany udogodnienia chillout zone
CHILLOUT ZONE

Na poziomie 1 Alei Bielany została utworzona jedyna w swoim rodzaju strefa relaksu.  Na ścianach znajdą Państwo pachnącą roślinność, której towarzystwo będzie umilało czas podczas zażywania odpoczynku w hamaku.

Aleja Bielany udogodnienia coworking
CO-WORKING ZONE

Jeśli wizyta w naszym centrum łączy się z koniecznością pracy czy spotkania biznesowego - zapraszamy Państwa do strefy Co-Working, gdzie znajdą Państwo boksy z wygodnymi biurkami, dostępem do drukarki oraz możliwością podłączenia zasilacza komputera.

Aleja Bielany udogodnienia palarnia
PALARNIA 

W Alei Bielany dla wygody naszych klientów udostępniona została zamykana, specjalnie wentylowana palarnia. Znajduje się ona przy mostku nieopodal strefy restauracyjnej na poziomie 1.

Aleja Bielany udogodnienia wypoczynek
STREFA WYPOCZYNKU

Dla Państwa wygody na terenie centrum utworzone zostały miejsca wypoczynku. Pufy na których można odpocząć znajdują się na poziomach 0 oraz 1.

Aleja Bielany udogodnienia WiFi
WIFI

Na terenie całej Alei Bielany dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Można skorzystać z niego podczas zakupów, przerwy na kawę lub odpoczynek w naszej strefie relaksu i w trakcie pracy w udostępnionej strefie Co-working.
Aleja Bielany udogodnienia punkt medyczny
WINDY 

Do dyspozycji gości udostępnionych zostało 6 wind poruszających się z poziomu parkingu podziemnego na poziom 1. Windy znajdują się przy wejściach pomarańczowym oraz zielonym do Alei Bielany oraz w strefie niebieskiej.

Aleja Bielany udogodnienia schody ruchome
SCHODY RUCHOME

Nasze Centrum Handlowe zostało zaprojektowane tak, aby każdy mógł się swobodnie po nim poruszać. Pomogą w tym rozmieszczone na terenie galerii schody ruchome, które uruchamiają się kiedy klient zbliża się do nich.

Aleja Bielany udogodnienia dla niepełnosprawnych
WEJŚCIE DO KINA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWYCH

Specjalnie z myślą o osobach z niepełnosprawnością w Alei Bielany znajduje się specjalna winda, która dojeżdża na poziom +2 naszego Centrum Handlowego, czyli do kina Helios.Aleja Bielany udogodnienia facebook
PROFIL NA FB

Na naszym fan page'u znajduje się wiele informacji odnośnie aktualnych wydarzeń i promocji odbywających się w Alei Bielany, a także wiele towarzyszącym im konkursów w których można wygrać cenne nagrody.


Aleja Bielany udogodnienia info
PUNKT INFO

W naszym punkcie informacyjnym zlokalizowanym w strefie pomarańczowej, przy środkowym wejściu do Alei Bielany na parterze, uzyskają Państwo wszelkie potrzebne informacje, tak by zakupy były rozrywką i przyjemnością.


Aleja Bielany udogodnienia punkt medyczny
PCK

Z myślą o najuboższych w Alei Bielany powstał punkt PCK, gdzie klienci mogą pozostawić niepotrzebne im już, a przydatne innym rzeczy. Punkt czynny jest codziennie w godzinach pracy galerii i znajduje się na poziomie 1.