Intershoe Intershoe Intershoe
Intershoe
Intershoe
Intershoe Zobacz na planie centrum

Aleja Bielany

Marka Intershoe to grupa prawdziwych specjalistów, którzy uważnie śledzą najnowsze modowe kierunki. Uważają jednak, że jest trend, który nigdy nie ulegnie zmianie. Jest nią jakość, która zawsze jest w dobrym guście. Takie właśnie są buty markowe Inershoe, które są doskonałą odpowiedzią na zapotrzebowania rynku obuwniczego. Intershoe współpracuje z wieloma polskimi firmami, ale także z popularnymi markami jak Tommy Hilfiger, Emu Australia, Melissa, Geox, Gioseppo, Ipanema, Igi & Go czy inne. 
Kto powinien nosić buty Intershoe? Każdy, kto ceni wysoki poziom wykonania i dobry styl obuwia. Marzą ci się wygodne buty, w których daleko zajdziesz? Pragniesz kroczyć za modą w stylowym obuwiu? Rusz w dobrym kierunku i skorzystaj z  oferty Intershoe. 
W bogatej ofercie Intershoe znajdą się pantofelki dla każdej księżniczki, czyli stylowe czółenka i szpilki. W okresie wiosenno – letnim czeka na Was bogaty wybór balerin oraz sandałów i japonek. Z kolei sezon jesień – zima warto przywitać w wielkim stylu, zaopatrując szafę w modne botki, sztyblety czy kozaki. Stylowi panowie powinni zwrócić uwagę na szeroki wybór obuwia wizytowego. A na popołudniowy relaks każdemu przydadzą się modne i wygodne kapcie, które przeniosą wypoczynek na wyższy poziom!

Wejdź do świata mody w butach Inershoe!

Kontakt

Intershoe
Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie
ul. Czekoladowa 7-9
55-040 Kobierzyce

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE