Sony Centre Sony Centre
Sony Centre
Sony Centre
Sony Centre Zobacz na planie centrum

Aleja Bielany

Zapraszamy Klientów do odwiedzenia miejsca, w którym znajdą szeroki wachlarz produktów oferowanych przez Sony Corporation:  od najbardziej zaawansowanych telewizorów BRAVIA Android TV™,  kin domowych z formatem Blu-ray, kamer (w tym kamer sportowych Action CAM), aparatów fotograficznych z wymienną optyką (modele zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z fotografią, jak i profesjonalistów), przez smartfony Xperia™, konsole Playstation™, sprzęt High Res Audio, przenośny sprzętu audio : Walkman™, czy słuchawki  – aż do bogatego portfolio akcesoriów dla wymienionych grup produktowych.
W wyborze urządzeń pomocą służy wysoce wykwalifikowany  zespół doradców, który w wyczerpujący sposób odpowie na pytania związane z nowymi technologiami, przedstawi ofertę i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę przed i posprzedażową z pełną gwarancją Sony na oferowane produkty – również z opcją jej rozszerzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów – Salon oferuje sprzedaż ratalną na korzystnych warunkach.

KONTAKT

Sony Centre
Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie
ul. Czekoladowa 7-9
55-040 Kobierzyce


tel: 71 311 29 18
bielany@sonycentrum.pl
www.sony.pl

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE

×
Newsletter Aleja Bielany
Newsletter Alei Bielany

Najlepsze źródło informacji!


Aleja Bielany to rodzinne miejsce spotkań, gdzie dzieje się wiele niepowtarzalnych wydarzeń, których nie możesz przegapić.
Mamy też dla Ciebie liczne promocje i oferty specjalne!


Zapisz się już teraz i dowiedz o wszystkim pierwszy!  

Zapisz się