Spark Spark
Spark
Spark
Spark Zobacz na planie centrum

Aleja Bielany

W naszym salonie Klienci znajdą ekskluzywną biżuterię oraz zegarki marki SPARK. Marka SPARK została stworzona w 2003 roku, a inspiracją dla jej powstania były luksusowe kryształy Swarovski® crystals. Od początku istnienia naszej marki blisko współpracujemy z firmą Swarovski, która nadała nam prawo do używania etykiety „Crystals from Swarovski”. Również jako jedna z nielicznych polskich marek widniejemy na liście partnerów firmy Swarovski. 

Precyzyjny szlif oraz olśniewający blask kryształów Swarovski® crystals, a także mnogość kolorów, efektów, kształtów i rozmiarów, w których występują, nieustannie stymulują wyobraźnię naszych projektantów. SPARK wykorzystuje nie tylko kryształy, ale również srebro próby 925 oraz szykowny materiał Alcantara®, który łączy w sobie miękkość i delikatność oraz nasycony kolor z wysoką odpornością na zużycie i niesamowitą łatwością konserwacji. 
SPARK oferuje szeroki wybór eleganckiej biżuterii, która odzwierciedla najnowsze style i trendy. Nasza biżuteria jest innowacyjna, lecz także wyważona – idealna na każdą okazję, zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.
Zapraszamy do naszego salonu!


KONTAKT

Spark
Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie
ul. Czekoladowa 7-9
55-040 Kobierzyce

tel. 71 302-68-95


bielany@spark-shop.com.pl
spark-shop.com.pl

ZOBACZ
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA

SPRAWDŹ PROMOCJE