lipcowe zajęcia w alei juniora w alei bielany

Lipiec w Alei Juniora - 1-31.07.2018

Sprawdź, jakie atrakcje czekają w lipcu na najmłodszych w Alei Juniora!

Letnia atmosfera zawitała również na naszym placu zabaw, co oznacza, że najbliższy miesiąc w Juniorze będzie niezwykle barwny, wesoły i pełen niezapomnianych przygód!

PROGRAM NA KOLEJNE TYGODNIE LIPCA:

1. 1-8 LIPCA
Witajcie wakacje!

Przywitajmy razem radośnie wakacje, zaszalejmy z chustą animacyjną, wyobraźmy sobie, że jest ona wzburzonym morzem lub spokojnym oceanem, nauczmy się wspólnie wakacyjnych piosenek i tańców!
 
2. 9-15 LIPCA
Mali wielcy odkrywcy


Przyszedł upragniony czas wakacji, słoneczne dni zachęcają do zabawy i szaleństwa, więc wstańmy i zostańmy poszukiwaczami żądnymi przygód i nowych odkryć. Z mapami w dłoni, wyruszamy na poszukiwanie upragnionego skarbu. Dzielnie rozwiązujemy ciekawe wyzwania, odkryjmy ciekawe miejsca i zjawiska.

3. 16-22 LIPCA
Pocztówka z wakacji
 
Gdziekolwiek wyjeżdżamy, zawsze pamiętajmy o rodzinie i przyjaciołach. Zróbmy razem piękne papierowe pocztówki, zaadresujmy je i ozdóbmy według własnego pomysłu.

4. 23-29 LIPCA
Wakacyjna „Aleja Gwiazd”


Wakacje to czas, kiedy z szafy można wyciągnąć krótkie spodenki, sukienki, okulary przeciwsłoneczne, czapki z daszkiem i słomiane kapelusze. Zróbmy razem z bibuły ciekawe wakacyjne kreacje i zaprezentujmy je na naszym gwiazdorskim wybiegu. Nie zapomnijmy o uśmiechu :)
 
Lipiec rozpoczyna piękny czas wakacji, zadbajmy razem o to, by były one cudowne, słoneczne i niezapomniane dla nas i naszych bliskich!

Zapraszamy do zapoznania się z planem lipcowych zabaw w Krainie SMÅLAND!

SPRAWDŹ!