Calzedonia - Anna Lewandowska w kampanii rajstop Calzedonia!

Anna Lewandowska w kampanii rajstop Calzedonia!

W sezonie wiosna/lato 2019 między nowymi dodatkami
i klasycznym stylem Calzedonia proponuje szeroki wybór produktów idealnie wpasowujących się w trendy prosto z wybiegów ostatnich tygodni mody. W najnowszej kampanii marki już po raz kolejny wystąpiła jej ambasadorka - Anna Lewandowska, która zaprezentowała kilka modnych stylizacji z rajstopami Calzedonia w roli głównej.

KLASYCZNY STYL
Klasyczne, ponadczasowe wzory jak paski czy krata są niezbędne podczas słonecznych, wiosennych dni. Ponadto, aby uzupełnić nienaganną stylizację warto sięgnąć po groszki
w dowolnych rozmiarach i fakturze.                                                        
DZIKIE RYTMY

Klasyczny, a jednocześnie nieoczywisty, zwierzęcy wzór w latach 50. i 60 można było znaleźć w szafie każdej kobiety. Motyw lamparta jest jednym z tych, który co jakiś czas wraca do mody. Ewoluuje, zmienia się i dostosowuje do aktualnych trendów.
Zwierzęce nadruki mają wyjątkowy, ponadczasowy charakter i można je nosić jako total look lub element kontrastowy dowolnej stylizacji. Lampart, zebra i wężowe wzory
są oferowane nie tylko w tradycyjnych kolorach, ale również w odświeżonych wersjach w jasnych, odważnych odcieniach - bez wątpienia zwracają uwagę! 

W kampanii promującej najnowszą kolekcję rajstop Calzedonia wystąpiła Anna Lewandowska. 
Każdy z modeli można już kupić
w sklepach Calzedonia w całej Polsce
i w sklepie internetowym na stronie www.calzedonia.com.