optyk/optometrysta

Design Optyk
Renomowany salon optyczny we Wrocławiu, specjalizujący się w sprzedaży produktów wysokiej jakości, zatrudni w salonie sprzedaży na stanowisko:

OPTYK / OPTOMETRYSTA

Lokalizacja: Aleja Bielany

Opis stanowiska:
- Obsługa klienta zakresie przeprowadzania badań refrakcji wzroku
- Wykonanie pomiarów parametrów układu wzrokowego
- Doradzanie rozwiązania korekcji zgodnie z oczekiwaniami klienta
- Dobieranie opraw okularowych oraz obsługa klienta w salonie optycznym
- Rekomendacja nowoczesnych rozwiązań optycznych dla klientów w zakresie szkieł okularowych
- Umiejętność wykonywania montaży (soczewki sferyczne, cylindryczne, progresywne, pryzmatyczne)
- Wykonywanie napraw i dopasowań okularów
- Stosowanie standardów obsługi klienta obowiązujących w salonie

Oczekiwania:
- Wykształcenie kierunkowe w zakresie optyki lub badań refrakcji
- Doświadczenie w zakresie badania wzroku
- Mile widziane doświadczenie w zakresie doboru oprawek dla klienta
- Wysoki poziom kultury osobistej
- Uczciwość i Sumienność
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
- Dyspozycyjność
- Zaangażowanie i entuzjazm
- Znajomość obsługi nowoczesnego sprzętu do refrakcji wzroku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Ciekawą pracę o dużej samodzielności
- Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- W pełni wyposażony gabinet
- Pakiet wynagrodzenia z atrakcyjnym systemem premiowym w zależności od doświadczenia i zaangażowania
- Elastyczny grafik

Wysyłając dokumenty aplikacyjne CV i list motywacyjny prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz.833 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)
Aplikacje prosimy składać na adres e-mailowy:
rekrutacja.eyeholic@gmail.com
lub bezpośrednio w Salonie Sprzedaży DESIGN OPTYK (Bielany Wrocławskie)