Livingroom Home Gallery
Livingroom Home Gallery
Livingroom Home Gallery
Living Room Home Gallery Zobacz na planie centrum

Aleja Bielany

Sklep Livingroom to salon patronacki polskiego producenta mebli tapicerowanych DFM. Wszystkie meble powstają w fabrykach na Warmii. DFM jest czołowym producentem i eksporterem wysokiej jakości mebli, spółką z całkowicie polskim kapitałem. 

W ofercie Livingroom znajdą Państwo ponad 200 modeli sof, narożników i foteli oraz 200 rodzajów tkanin obiciowych i skór, w szerokiej gamie kolorów i wzorów, co daje niespotykane możliwości komponowania zestawów według własnego uznania i gustu. W ofercie również tkaniny Aqua Clean. Kolekcje mebli Livingroom wypełnią wnętrza urządzane w każdym stylu. Od minimalistycznego, nowoczesnego aż po glamour i rustykalny. Meble posiadają również, tak cenione przez klientów, funkcje spania, ruchome podłokietniki, zagłówki oraz elektrycznie wysuwane siedziska. O wygodzie sof i narożników świadczą również wypełnienia i różne głębokości siedzisk, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Oferta uaktualniana jest na bieżąco o nowe modele i rozwiązania techniczne.

W salonie znajdziecie Państwo ponadto meble z litego drewna litewskiej marki Optimata oraz szeroki wybór włoskich lamp Il Fanale. Właścicielem sklepu jest firma Home Gallery sp. z o.o.

KONTAKT

Livingroom 
sklep Home Gallery 
Aleja Bielany
Bielany Wrocławskie
ul. Czekoladowa 7-9
55-040 Kobierzyce

tel: 71 337 58 89

tel. kom: 784 035 765 


wroclaw.bielany@homegallery.com.pl 

www.homegallery.com.pl