Aleja Bielany
  • Shop list
  • Food & Beverage list
  • Promocje
  • Floor map
  • News list
  • Events
  • Services
  • Gift card
  • IKEA
  • About us
  • Opening Hours
  • How to reach us?
  • Zrównoważony rozwój
  • Contact us
  • Work at Aleja Bielany
  • Leave feedback
  • Rent space
  • Newsletter subscription
  • Coworking Wrocław, biura na godziny | CoWork
  • Book
  • Between the tables
  • Workshops at Między Stołami
  • Rent Space
  • EN
  • PL

© Ingka Centres
2010-2026

  • English
  • Polski
Aleja Bielany
Aleja Bielany
Logotype

Aleja Bielany

ul. Czekoladowa 7-9
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
    All opening hours link text

    Chcemy poznać Twoje zdanie

    • Partner Portal
    • Contact us
    • Rent space
    • Privacy Policy
    • Cookie Policy
    • Disclaimer
    • Regulations of the Aleja Bielany Shopping center
    • Raise a concern
    © Ingka Centres Holding B.V. 2026
    • Home
    • Events
    • Mac and Cheese
    Nov 9, 2024
    Mac and Cheese

    Mac and Cheese

    sobota 9 listopada, godz. 11:00 (5-10 lat)

    Zapraszamy na warsztaty kulinarne, podczas których nauczymy się, jak przygotować klasyczne amerykańskie danie – Mac and Cheese! To jedno z najbardziej ulubionych dań dzieci na całym świecie, które łączy w sobie kremowy sos serowy i pyszny makaron.

    Co to jest Mac and Cheese?

    Mac and Cheese to skrót od "macaroni and cheese", czyli makaronu w aksamitnym, serowym sosie. To proste, ale wyjątkowo smaczne danie, które można wzbogacać różnymi dodatkami.

    Co nas czeka?

    • Podczas warsztatów dzieci nauczą się, jak ugotować makaron al dente oraz przygotować aksamitny sos serowy, pełen smaku.

    • Poznamy różne rodzaje serów i dowiemy się, jak łączyć je, aby uzyskać idealnie kremową konsystencję.

    • Każde dziecko będzie miało możliwość dodania swoich ulubionych dodatków do Mac and Cheese, takich jak chrupiący boczek, warzywa lub zioła.

    • Na zakończenie warsztatów dzieci będą mogły cieszyć się swoim własnoręcznie przygotowanym daniem i spróbować różnych wariantów Mac and Cheese.

    Co zapewniamy?

    • Wszystkie składniki potrzebne do przygotowania idealnego Mac and Cheese, w tym różnorodne sery, makaron i dodatki.

    • Przepisy, które dzieci będą mogły zabrać do domu, aby przygotować danie dla rodziny.

    • Napoje oraz małe przekąski, aby dzieci miały dużo energii do kulinarnych eksperymentów.

    Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat i trwają około 70 minut. Podczas warsztatów dzieci powinny przebywać pod opieką rodzica lub opiekuna.

    Zapraszamy do wspólnego gotowania i odkrywania pysznych smaków, które pokochają wszyscy mali kucharze!

    Kup bilet!