Past event
12월 16일 - 2023년 12월 17일

Wielka świąteczna strefa LEGO®

Uwaga duzi i mali fani klocków LEGO®!

Czy wiecie, że do Alei Bielany już jedzie LEGO® Drużyna Mikołaja? Wszyscy gotowi na wyjątkowe przedświąteczne spotkanie? Szykujcie siły na ekscytujące przeżycia w dniach 16-17 grudnia!

A co dla Was szykujemy? W planach:

Świąteczna strefa warsztatowa

  • Tutaj napiszemy listy do Świętego Mikołaja i pięknie je przyozdobimy – pozostanie tylko wysłać je na Biegun Północny!

  • Udekorujemy pierniczki - będą gotowe na wizytę Mikołaja, kiedy już do nas przyjedzie 😊

  • Zbudujemy z klocków bombki, bo choinki czekają na piękne przystrojenie!

Strefa konkursowa

To tutaj odbędą się konkursy budowania z klocków LEGO®. Chociaż na prezenty jeszcze trzeba będzie poczekać, u nas już można wygrać upominki – niespodzianki. Wystarczy wziąć udział w konkursie tematycznym i pochwalić się własną budowlą.

Juror – Mikołaj – wybierze najciekawsze prace i wręczy mini nagrodę. Każdy dostanie też pamiątkowy plakat oraz imienny dyplom za uczestnictwo w zabawie.

Strefa swobodnego budowania

W tej strefie można budować, budować i budować. Wszystko, co podpowie wyobraźnia – jak długo chcemy, samodzielnie lub z rodzicami. Czeka na nas mnóstwo klocków i świetna zabawa!

Mamy też wspaniałe zagadki, łamigłówki i labirynt. Wszystko po to, żeby poznać Świąteczną Drużynę – niezastąpionych pomocników Mikołaja o wyjątkowych charakterach i umiejętnościach.

Strefa LEGO® DUPLO

To miejsce dla naszych najmłodszych gości i nie potrzebuje reklamy, bo doskonale już wiecie, ze na maluchy czeka „basen” wypełniony klockami LEGO® DUPLO oraz stoliczki do zabawy. Przy wspólnym, kreatywnym budowaniu z rodzicami może upłynąć cały dzień!

Brzmi ciekawie? Wpadajcie do Alei Bielany w dniach 16-17 grudnia w godz. 11:00-19:00 i przekonajcie się na własnej skórze!

Podarujcie sobie supermoc zabawy!