Dobrze Was widzieć!

W Alei Bielany za każdym razem czeka na Was coś nowego - sprawdźcie najnowsze otwarcia w naszym Centrum!

Dealz - szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek zapewni Ci wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych 🍪, drogeryjnych 💄, do dekoracji i wyposażenia domu 🖼️🛋️, zabawek 🧸, narzędzi 🔧 i produktów dla zwierząt 🐕.

eobuwie.pl/Modivo - to nowoczesny sklep, który oferuje klientom rozwiązania umożliwiające dokonanie wygodnych zakupów i łatwe wybranie interesującego produktu spośród ponad 900 marek 👠👗. To, co nas wyróżnia od konkurencji, to możliwość wyboru produktów, w tym także z segmentu premium 💎, w jednym miejscu przy pomocy łatwo dostępnych i prostych w użyciu tabletów 📱, a także interaktywne przymierzalnie MODIVO. Na miejscu czekają na Ciebie tysiące produktów.

HalfPrice - w ofercie sklepu znajdziesz najpopularniejsze marki i projektantów z całego świata 🌍. Ceny produktów na start są obniżone nawet o 80%. W HalfPrice codziennie pojawiają się nowości 🆕, a wszystko, co tu trafia, zostaje, dopóki nie znajdzie swojego właściciela 🤲.

La Monka - La Monka to miejsce gdzie makarony 🍝 produkowane są na miejscu w restauracji. Dostępne są 4 rodzaje makaronów tj. tagliatelle, papardelle, penne oraz spaghetti, a gość restauracji sam komponuje swoje danie wybierając sos 🍅.

Linden Park - Linden Park to wielki plac zabaw dla dzieci z klockami 🧱 i strefą zabaw dla dzieci 👧👦, przestrzeń warsztatowa 🎨, a do tego przyjemna kawiarnia ☕.