eobuwie.pl / Modivo logo image

eobuwie.pl / Modivo

Gift card

eobuwie.pl to nowoczesny sklep, który oferuje klientom rozwiązania umożliwiające dokonanie wygodnych zakupów i łatwe wybranie interesującego produktu spośród ponad 900 marek. To, co nas wyróżnia od konkurencji, to możliwość wyboru produktów, w tym także z segmentu premium, w jednym miejscu przy pomocy łatwo dostępnych i prostych w użyciu tabletów, a także interaktywne przymierzalnie MODIVO. Na miejscu czekają na Ciebie tysiące produktów.  

Przymierzalnie MODIVO są jak luksusowe garderoby. Znajdują się tam automatyczne szafy i tablet, dzięki któremu bez opuszczania przymierzalni dokonasz wymiany niepasującego rozmiaru.

Sklep eobuwie.pl to gwarancja udanych i prostych zakupów! Odwiedź nas i skorzystaj z usługi „Przymierz zanim zapłacisz”. Czym jest „Przymierz zanim zapłacisz”? To rozwiązanie umożliwiające dokonanie rezerwacji online produktów z oferty internetowej eobuwie.pl oraz modivo.pl, a następnie przymierzenie ich na miejscu w sklepie stacjonarnym.

Za wybrane produkty zapłacisz na miejscu, po dokładnym przymierzeniu wszystkiego, co spodobało Ci się w sklepie internetowym eobuwie.pl. Pamiętaj, że przysługuje Ci też prawo do zwrotu w naszych stacjonarnym sklepie aż 100 dni od daty zakupu – dokładnie tak samo jak przy ‘tradycyjnych’ zakupach przez internet.

Możesz też skorzystać z pomocy asystentów sprzedaży, wykonać skan stóp przy pomocy skanera 3D esize.me, który umożliwi dobranie doskonałego rozmiaru bez konieczności mierzenia wszystkich modeli, czy uzupełnić swoje zamówienie o stylowe dodatki i akcesoria!

Pamiętaj też o naszych aplikacjach mobilnych, za pomocą których dokonasz rezerwacji w dowolnym miejscu i czasie! Pobieraj aplikacje i zyskuj extra oferty.

Mamy miliony par butów i ogromy wybór akcesoriów i dodatków. Już dziś odwiedź eobuwie.pl ze strefą MODIVO i stwórz wymarzoną stylizację.ObuwieModa damskaModa męska