2024년 6월 11일

Aleja Bielany świętuje Międzynarodowy Dzień Zabawy

Dołącz do Alei Bielany i Ingka Centres w świętowaniu Międzynarodowego Dnia Zabawy, który przypada na 11 czerwca. Ten wyjątkowy dzień, ustanowiony w tym roku przez Organizację Narodów Zjednoczonych, podkreśla znaczenie zabawy w rozwoju i szczęściu dzieci oraz społeczności na całym świecie. Oprócz Ingka Centres do wsparcia inicjatywy dołączyły takie światowe marki jak LEGO, Mattel, Nike oraz wiele innych organizacji zajmujących się prawami dziecka.

Naszym celem w Alei Bielany i Ingka Centres jest poprawa życia codziennego naszych społeczności. Wierzymy też, że zabawa ma kluczowe znaczenie dla dobrego samopoczucia jednostek i rodzin. Niestety, nasze badania pokazują, że połowa rodziców spędza mniej niż cztery godziny tygodniowo na zabawie z dziećmi, a aktywne życie zawodowe często przeszkadza we wspólnym spędzaniu czasu.

Zabawa to nie tylko rozrywka; to kluczowa przestrzeń do nauki i rozwoju. To ona rozwija kreatywność, współpracę i zdolność do adaptacji. Poprzez zabawę dzieci odkrywają świat i swoje miejsce w nim, wzmacniając przyjaźnie i więzi społeczne.

Zachęcamy Was do dołączenia do tej inicjatywy poprzez promowanie zabawy w naszych rodzinach i społecznościach. Twórzmy środowiska, w których priorytetem będzie zabawa, zapewniając każdemu dziecku możliwość czerpania z niej radości i nauki.