28 січ. 2024 р.

Pomaganie przez ścinanie

Strzyżemy z WOŚP dla zdrowych płuc

Siema! Najwyższy czas na wizytę u barbera? Świetnie się składa! Już 28 stycznia do Alei Bielany zawita kultowy Warsztat Fryzur Męskich! Będziemy ścinać włosy i skracać brody, a wszystko to za wrzut do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Przyjdź od 11.00 do 19.00 do studia Między Stołami w Alei Bielany, oddaj swoje włosy lub zarost w ręce profesjonalistów i wesprzyj zbiórkę na zakup sprzętu dla polskich szpitali. Strzyżemy dla zdrowych płuc!

Czego mogę oczekiwać?

  • 3 stanowisk barberskich

  • Profesjonalistów, pracujących na najlepszych produktach

  • Ujarzmienia najbardziej niesfornej fryzury i brody

  • Przyjaznej, luźnej atmosfery

Czy muszę się zapisywać?

Na usługi nie obowiązują zapisy. Wystarczy, że przyjdziesz od 11.00 do 19.00 do studia Między Stołami w Alei Bielany. Jeśli akurat wszystkie stanowiska będą zajęte, przygotowaliśmy dla Ciebie wygodną poczekalnię.

Ile płacę?

Nic nie płacisz, wrzucasz do puszki! 😊

  • Ścięcie – 100 pln

  • Broda – 70 pln

  • Combo (ścięcie + broda) – 150 pln

Nie masz przy sobie gotówki? Nic nie szkodzi! Wolontariusze WOŚP będą mieli przygotowany terminal do płatności BLIKiem.

Cały dochód z imprezy przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Gdzie Was znajdę?

Między Stołami to lokal w Alei Bielany, znajdujący się na I piętrze, naprzeciwko strefy restauracyjnej. Najłatwiej dotrzeć do niego wchodząc wejściem bocznym od strony OBI/IKEA.

O Warsztacie Fryzur Męskich

Warsztat Fryzur Męskich powstał w 2014 roku z potrzeby stworzenia miejsca, oferującego wysokiej klasy usługi świadczone w nieformalnej, przyjaznej atmosferze. Początkowo salon mieścił się w mieszkaniu założyciela – Maćka, później – przeniesiony został do malutkiego lokalu przy Bulwarze Ikara. Dziś Warsztat Fryzur Męskich może pochwalić się 3 salonami we Wrocławiu i tysiącami zadowolonych klientów.

Co chłopaki mówią o sobie?

Wierzymy, że dobry fryzjer to dobry rzemieślnik. Bez ściemy i czarowania. Umiejętności, technika, znajomość narzędzi i dokładność przede wszystkim. Warsztat Fryzur Męskich to barbershop, ale inaczej. U nas przedziałek nie jest obowiązkowy, obowiązkowe też nie jest posiadanie brody. W Warsztacie nie zapytamy Cię "jak tniemy?", zamiast tego chętnie porozmawiamy o Twoim stylu, a gdy nie masz pomysłu na siebie - chętnie podpowiemy co będzie Ci pasować i dlaczego.