Family all inclusive

Chcesz spędzić jakościowy czas z rodziną, a jednocześnie odhaczyć wszystkie sprawy na liście zadań? W Alei Bielany każdy znajdzie rozrywkę dla siebie, a wyprawa „na zakupy” stanie się prawdziwą przygodą dla całej rodziny.

Na dobry początek wszystkich miłośników filmowych emocji zapraszamy do kina Helios. Wspólnie spędzony czas podczas seansu to gwarancja udanego dnia. A po seansie wybierzcie się na wspólny obiad np. do InAsia, gdzie spróbujecie autentycznych azjatyckich smaków.

Loopy's World to prawdziwa kraina zabawy dla najmłodszych! Pozwól swoim dzieciom na chwilę szaleństwa, podczas gdy Ty skupisz się na swoim – zakupy na obiad w Carrefour, a potem przerwa na kawę? Jeśli wolisz spędzić ten czas aktywnie, Akademia tańca Esens i Fitness Academy czekają!

Potrzebujesz nadrobić papierkowej roboty na już, ale Twój maluch się nudzi? W Linden Park pod czujnym okiem wykwalifikowanych animatorek Twoje dziecko będzie mogło oddać się zabawie, a Ty na tym samym piętrze w spokoju i komfortowych warunkach załatwisz wszystkie ASAPy w CoWorku.

Tutaj wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Rodzinne All Inclusive w Alei Bielany to gwarancja udanego dnia dla całej rodziny!