Wakacyjne all inclusive

Zapraszamy do Alei Bielany na wakacyjne atrakcje dla całej rodziny! Przekonaj się, że każdy dzień spędzony u nas może być pełen zabawy, ruchu i niezapomnianych wrażeń.

Roztańczone lato czeka na najmłodszych w Akademii Tańca Esens! Pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci będą mogły odkryć różne style tańca, rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe przyjaźnie. Zajęcia są pełne energii i radości, a każdy dzień to nowe wyzwania i świetna zabawa.

Dla miłośników filmów szeroki repertuar przygotowało kino Helios. Nowości kinowe, seanse dla dzieci oraz pokazy specjalne sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. To doskonały sposób na chwilę relaksu po intensywnym dniu pełnym wrażeń.

Wakacje to czas nieograniczonej zabawy, a sale zabaw Linden Park i Loopy's World to prawdziwe raje dla dzieci. Bezpieczne, pełne kolorów i nieskończonych możliwości do śmiechu i zabawy. Labirynty, zjeżdżalnie, trampoliny – wszystko, co potrzebne do aktywnego spędzenia czasu!

Po intensywnych zabawach i seansach filmowych zapraszamy do naszego food courtu, gdzie czeka na Was bogata oferta kulinarna. Różnorodność kuchni z całego świata, od pysznych dań włoskich, przez azjatyckie specjały, po tradycyjne polskie smaki – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Świetne jedzenie i przyjazna atmosfera sprawią, że każdy posiłek będzie wyjątkowy.

Wiemy też, jak ważny jest komfort dla naszych gości. Aleja Bielany oferuje bezpłatny parking na ponad 4700 miejsc, dzięki czemu zawsze bez problemu zaparkujesz. Bez stresu, bez problemów – tylko przyjemne chwile z rodziną i przyjaciółmi.

Dołącz do nas i ciesz się wakacyjnym all inclusive w Alei Bielany!