June 23, 2023

Aktywny Dzień Taty

Raz, dwa, trzy – plac zabaw, restauracja czy kino wybierasz Ty!

Tatusiowie, jesteście gotowi przeżyć idealny Dzień Ojca? Wpadnijcie ze swoimi pociechami do Alei Bielany, gdzie (nie tylko tego dnia) czeka na Was mnóstwo atrakcji i dużo dobrej zabawy!

Zacznijcie od wizyty w Loopy’s World, czyli w największym placu zabaw w Polsce! Poczujcie radość ze wspólnej zabawy – ze wszystkich atrakcji mogą korzystać także dorośli! Możecie hasać w labiryntach, na zjeżdżalniach, trampolinach, ścigać się gokartami lub przejechać się w kolorowym pociągu. Mniejsze pociechy świetnie odnajdą się w basenach z piłeczkami, czy podczas zabawy giga klockami. A to nie wszystkie atrakcje! Koniecznie sprawdźcie je wszystkie.

Po szalonej zabawie wpadnijcie do strefy restauracyjnej, gdzie czekają na Was różnorodne smaki – burgery w amerykańskim stylu, pizza, sushi, tradycyjna polska kuchnia… i wiele więcej! Dla bardziej wymagających czekają azjatyckie smaki In Asia – restauracji a’la carte. Tutaj odpoczniecie delektując się pysznym jedzeniem i zregenerujecie siły, bo to nie koniec atrakcji! Nie zapomnijcie o pysznych lodach i małym co nieco na deser!

Zakupy to również okazja do dobrej zabawy – w labiryntach półek i wieszaków możecie znaleźć prawdziwe skarby! Udajcie się do H&M na wspólne poszukiwania stroju wróżki albo superbohatera, a w SMYKu może wpadnie Wam w oko najnowszy zestaw LEGO? Fani gier niech skierują swe kroki do Empiku, a majsterkowicze świetnie odnajdą się w OBI czy Jula.

Na koniec intensywnego dnia zrelaksujcie się podczas wspólnego seansu w kinie Helios. Możecie wybrać którąś z licznych premier, albo postawić na kino familijne. Natomiast fanów horrorów czeka tego dnia prawdziwa gratka – Maraton Grozy! Na pewno nie będziecie się nudzić!

Bez względu na to, w jaki sposób zdecydujecie się spędzić Dzień Taty – spędźcie go razem przy dobrej zabawie w Alei Bielany! Czekamy na Was!