Aleja pełna mody

Szukasz najnowszych trendów? A może jednak stawiasz na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody? W Alei Bielany mamy wszystko, czego szukasz i jeszcze więcej!

Wiesz, co czyni naszą ofertę wyjątkową? To ponad 40 sklepów z modą dla każdego! Znajdziesz tu ubrania na co dzień oraz kreacje na specjalne okazje. To najnowsze kolekcje czołowych marek, ale też niespotykane nigdzie indziej koncepty i małe butiki! Wszystko w jednym miejscu i w nowocześnie zaprojektowanych przestrzeniach, które stale dla Ciebie zmieniamy. By zakupy w Alei były przyjemnością!

fot. Sinsay, kolekcja Eclectic Street (Spring 2023)

Gdzie znajdziesz produkty ponad 900 marek, w tym te z segmentu premium? Oczywiście w nowym sklepie eobuwie.pl ze strefą MODIVO! Jak to działa? Wyboru interesujących Cię ubrań lub butów możesz dokonać online, w ramach usługi “Przymierz zanim zapłacisz” lub skorzystać z tabletów dostępnych w sklepie. Wybrane produkty będą czekać na Ciebie w interaktywnej przymierzalni, która pełni funkcję osobistej garderoby. Zły rozmiar? To nie problem – w środku znajdują się automatyczne szafy i tablet, dzięki któremu bez opuszczania przymierzalni dokonasz wymiany niepasującego rozmiaru! Na miejscu możesz też skorzystać z urządzenia esize.me i wykonać skan 3D stóp, który pozwoli na dokładne dopasowanie obuwia podczas zakupów. Zaintrygowana? Koniecznie więc odwiedź eobuwie.pl ze strefą MODIVO i przenieś się w nowy wymiar zakupów!

fot. MODIVO, Spring 2023

Co łączy marki Medicine, CCC, Cropp, Sinsay i House? Oprócz tego, że są to polskie brandy oferujące modę w najświeższych trendach, wszystkie zyskały niedawno odmienione przestrzenie! Powiększone lokale to nie tylko wygodniejsze zakupy. To także większy wybór – jak np. w Sinsay, gdzie dobrze znaną Ci ofertę damską poszerzyliśmy o dział męski oraz wyposażenia wnętrz.

fot. Cropp, kolekcja Create Your Denim (Spring 2023)

A gdyby tak móc ubrać całą rodzinę w jednym miejscu i to w niskich cenach? Nic trudnego! Odwiedź salon Pepco, w którym znajdziesz nie tylko szeroką ofertę dodatków do wnętrz, ale też ubrania dla dorosłych i dzieci, także tych najmniejszych!

Dla poszukiwaczek modowych perełek też coś mamy. W TK Maxx codziennie czekają okazje i to na dwóch poziomach! Moda dla niej, dla niego, ubrania dziecięce, a także buty, dodatki, kosmetyki i produkty dla domu - wszystko znanych marek i do tego w świetnych cenach!

fot. Sinsay, kolekcje Wiosna 2023

To tylko niewielka część naszej bogatej oferty modowej. Sprawdź, jakie jeszcze sklepy czekają na Ciebie w Alei Bielany.

Zobacz więcej