neon z napisem Hej! w strefie CoWork w Alei Bielany

Coworking Wrocław. Biura na godziny w CH Aleja Bielany

Sprawdź, jak dobrze pracuje się w strefie coworkingowej

Pracujesz zdalnie i potrzebujesz alternatywy dla home office? Szukasz miejsca na spotkanie z klientem albo chcesz jeszcze popracować w drodze na ważną rozmowę? Sprawdź naszą strefę CoWork!

W CoWork znajdziesz także strefę chillout, wyciszoną przestrzeń do rozmów telefonicznych oraz zamykane szafki na rzeczy osobiste. Gdy zgłodniejesz, w zasięgu ręki czeka strefa restauracyjna, a także sklepy, gdzie zrobisz zakupy. Do tego oczywiście bezpłatny parking i dogodne godziny otwarcia.

Zapraszamy od 7:30 do 21:00 w dni otwarcia centrum (w niedziele niehandlowe nieczynne).

Zarezerwuj biurko, salę konferencyjną lub wykup abonament

Strefa CoWorkSale konferencyjne

Jak wynająć miejsce coworkingowe w CoWork w Alei Bielany?

Krok 1

Wybierz zakładkę Hotdesk (biurko) lub Sale Konferencyjne, które chcesz zarezerwować.

Krok 2

Konfiguracja rezerwacji. 
W polu „Tytuł” dodaj temat spotkania (*pole nieobowiązkowe)
Pole „Opis” uzupełnij informacjami o spotkaniu (*pole nieobowiązkowe)

Krok 3

 • podaj email i dane, utwórz hasło

 • podaj dane karty płatniczej

 • podaj dane do fv (*pole nieobowiązkowe)

Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie utworzenia konta oraz rezerwacji biurka lub sali konferencyjnej.

kod QR na iOS
kod QR na Android
mapa przestrzeni CoWork w Alei Bielany

Godziny otwarcia strefy CoWork w Alei Bielany Wrocław

Codziennie 7.30 - 21.00*
*W niedziele handlowe nieczynne

Cennik usług coworking Wrocław w CH Aleja Bielany

Strefa CoWork:

 • 1 dzień – 35 zł

 • 10 wejść – 315 zł

 • 1 miesiąc – 450 zł

Sala A i B:

 • 1 dzień – 300 zł

 • pół dnia – 200 zł

 • 1 godzina – 50 zł

Sala C:

 • 1 dzień – 350 zł

Sala D:

 • 1 dzień – 400 zł

Sala C + D:

 • 1 dzień – 750 zł

Jeśli masz pytanie lub pojawił się problem, zadzwoń pod numer 571 310 400 lub podejdź do Punktu Informacyjnego.

Dowiedz się więcej

grupa osób siedząca we wspólnej przestrzeni CoWork w Alei Bielany

Jak coworking wpływa na work-life balance?

Przeczytaj

dziewczyna siedząca przy biurku i bawiąca się ołówkiem i chłopak śpiący z głową na blacie

Prokrastynacja - czym jest i jak z nią walczyć?

Przeczytaj

dwie kobiety siedzą przy biurkach w przestrzeni CoWork w Alei Bielany

Stanowisko pracy a jej efektywność i komfort

Przeczytaj

młoda kobieta rozmawia przez telefon w przestrzeni CoWork w Alei Bielany

Zasady zachowania w strefie coworkingowej

Przeczytaj

widok z góry na biurko i leżące na nim laptop, okulary, zegarek, notesy i filiżankę kawy

Utrzymanie porządku i jego wpływ na komfort pracy

Przeczytaj

biurka i sala D w CoWork w Alei Bielany
strefa biurek w CoWork w Alei Bielany
biurka i budki akustyczne w strefie CoWork w Alei Bielany

Co to jest coworking?

Praca w domu to wygodne, ale nie zawsze najlepsze rozwiązanie – czasem trudno wydzielić na nią osobną przestrzeń, często ciężko utrzymać granicę między czasem pracy a czasem wolnym, do tego dochodzi jeszcze brak towarzystwa… Stąd bierze się rosnąca popularność coworkingu, nowoczesnego podejścia do pracy biurowej.

Coworking to nic innego jak rodzaj przestrzeni do pracy, którą dzielą ze sobą freelancerzy lub pracownicy kilku mniejszych firm. Biuro coworkingowe pozwala na współpracę wielu osób w tzw. open-space. Miejsce w takiej przestrzeni można wynająć na godziny czy dni, można też opłacić miesięczny abonament, pozwalający na elastyczne korzystanie z wynajmowanego biurka czy sali. Przestrzeń coworkingowa jest coraz częściej wzbogacana udogodnieniami typu strefa relaksu czy dostęp do zaawansowanego technologicznie wyposażenia.

Coworki przynoszą też dodatkowe korzyści, w postaci kontaktów zawodowych (w przerwie na kawę można porozmawiać z ludźmi, których nie spotkalibyśmy pracując w domu – może okaże się to początkiem późniejszej współpracy?) czy wzrostu efektywności (przy biurku łatwiej się skupić, zmniejsza się skłonność do prokrastynacji, a luźne rozmowy z innymi freelancerami pobudzają kreatywność).

Psychologiczne efekty pracy poza miejscem zamieszkania są nie do przecenienia – przebywanie przez dłuższy okres wyłącznie we własnym towarzystwie, choćby było najbardziej interesujące, w końcu odbije się na samopoczuciu i efektywności. Do bezcennych kontaktów z innymi ludźmi w zewnętrznym miejscu pracy dołóżmy jeszcze konieczność zadbania o siebie (komu nie zdarzyło się zasiadać do domowego komputera w piżamie?) i wyjścia – choćby na moment – na świeże powietrze. Wszystko to sprawia, że praca w domu, choć czasem konieczna i wygodna, na dłuższą metę może przynieść nam więcej szkody niż pożytku.

Z punktu widzenia codziennej ekonomii freelancera czy jednoosobowej firmy – wynajęcie biurka w przestrzeni coworkingowej jest dużo bardziej opłacalne niż wynajmowanie całego lokalu (zwłaszcza jeśli nie mamy konieczności korzystania z niego każdego dnia): odpadają koszty wyposażenia, eksploatacji czy sprzątania. Coworking daje więc możliwość podjęcia pracy bez znaczącego obciążenia finansowego oraz dodatkowych, często stresujących i zajmujących dużo czasu, zadań organizacyjno-administracyjnych.

Jak działa coworking space w CoWork Wrocław w Alei Bielany?

W strefie coworkingowej mamy do dyspozycji open space (otwartą przestrzeń z 16 wolnostojącymi biurkami) oraz 4 salki przygotowane pod coworking zespołowy (mniejsze, większe i z dodatkową możliwością łączenia). Biuro coworkingowe oferuje oczywiście szybkie łącze internetowe i możliwość korzystania z urządzeń biurowych. W celu wynajęcia biurka wystarczy wejść na stronę, wybrać interesujące nas miejsce do pracy i zarezerwować je, podając dane i dokonując płatności. Do wyboru mamy pojedynczą wejściówkę, karnet na 10 dni lub miesięczny abonament – zależnie od tego, ile czasu zamierzamy spędzić w CoWorku. Dzięki takiej elastyczności można spróbować korzystać ze strefy coworking na różne sposoby i sprawdzić, czy i jaka opcja jest dla nas odpowiednia. Wiemy, że dla freelancerów ważna jest łatwa dostępność usługi i brak wiążących na stałe umów, dlatego wynajem biurka odbywa się u nas szybko i bez zbędnych formalności.

Biuro na godziny we Wrocławiu – dlaczego warto wybrać CoWork w Alei Bielany?

Wynajem biura na godziny w CoWork Aleja Bielany to liczne korzyści, poza tymi oczywistymi, płynącymi z samej idei pracy w przestrzeni coworkingowej. Przede wszystkim nie musimy przejmować się zaparkowaniem samochodu (centrum oferuje darmowe miejsca parkingowe). Mamy dostęp do szybkiego internetu przy wygodnym, nowoczesnym biurku, a gdy zgłodniejemy w czasie pracy – tuż obok znajdziemy foodcourt z różnorodną ofertą lunchową i obiadową. Przed wyjazdem do domu możemy jeszcze zrobić zakupy (ponad 200 sklepów z przekrojową ofertą, w tym Carrefour, TK Maxx czy RTV Euro AGD), w pobliżu jest również IKEA. Dla korzystających z komunikacji miejskiej do dyspozycji jest autobus jadący do centrum miasta.

Nowoczesne i wygodnie urządzone miejsce do pracy zdalnej pozwala na maksymalne skupienie się na obowiązkach, bez konieczności martwienia się o kwestie techniczne czy organizacyjne. Łatwość zarezerwowania miejsca w strefie coworkingowej, dostępność biurka lub sali w godzinach 7:00-21:00, prosty dojazd z możliwością bezpłatnego zaparkowania samochodu czy bogata oferta restauracyjna – to wszystko sprawia, że praca w CoWork Aleja Bielany staje się przyjemnością, którą warto sobie zapewnić na co dzień.