Aleja Bielany prezentuje Poczet Mebli Polskich

Każdy dom opowiada osobną historię. Tworzysz ją Ty i Twoi bliscy – dobierając meble, kwiaty, obrazy, dodatki. A jeśli czegokolwiek Ci w niej brakuje – znajdziesz to u nas, w Alei Bielany. W królewskiej oprawie.

Chcesz się wyspać jak król i szukasz łóżka w rozmiarze king size? A może marzysz o stylowym szezlongu, by godnie ugościć swoich znajomych? Zapraszamy do Alei Bielany na Poczet Mebli Polskich – ukoronowanie Twoich poszukiwań wyposażenia domowego królestwa.

Jaśnie tapicerowane lub mocne jak dąb

Niepodzielnie panujące na salonach lub dopiero zyskujące uznanie tłumów. Dynastia Mebli Polskich kłania się i zaprasza do bliższego poznania.

Wśród jej przedstawicieli znajdziemy krzesło LOU – protoplastę stołków i taboretów, będącego niezawodnym oparciem strudzonych pleców i... łokietka. Tuż obok – jaśnie sofa MUTO, w objęcia której wpadł już niejeden, ujęty jej nadobną powierzchownością. Zza ich pleców jednak zerka nieśmiało komódka MORE, skrywająca w sobie niejedną tajemnicę…

Bo każdy mebel to osobna historia. Znajdź idealny dla siebie w salonach meblowych Alei Bielany i napisz swój dalszy ciąg.