Pracownik obsługi salonu meblowego - projektant

Sklep: Komandor
Stanowisko: Pracownik obsługi salonu meblowego - projektant
Opublikowano: 27 czerwca 2023

Komandor jest wiodącym producentem systemów do drzwi przesuwnych o międzynarodowym zasięgu. 30 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować markę, która wyróżnia się na polskim oraz światowym rynku.

Aktualnie do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik obsługi salonu meblowego - projektant

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie projektowania mebli na wymiar oraz mebli kuchennych

  • Kompetentna obsługa klienta według standardów firmy

  • Indywidualne podejście do każdego klienta

  • Praca na ekspozycjach firmowych Galeria Wnętrz Domar i w Alei Bielany

Nasze wymagania

  • Wykształcenie lub doświadczenie w kierunku związanym z projektowaniem i architekturą wnętrz

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywność

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • Znajomość i zainteresowanie trendami w branży meblowej

  • Dbałość o wizerunek firmy

  • Efektywna realizacja planów sprzedażowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w renomowanej firmie

  • Wsparcie poprzez szkolenia i wymianę doświadczeń z innymi pracownikami firmy

  • Osoba przyjęta na to stanowisko zostanie przeszkolona z obsługi nowatorskiego programu do projektowania szaf i kuchni

Aplikowanie

CV możesz wysłać na adres mailowy: apalutkiewicz@komandor.pl lub poprzez formularz na stronie