Sprzedawca/Doradca Klienta w Neonet

Sklep:
Stanowisko: Sprzedawca/Doradca Klienta
Opublikowano: 31 października 2023

Od 20 lat nasi eksperci wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów branży RTV i AGD – obecnie już w blisko 300 salonach w Polsce. Dlaczego my? Zapewniamy możliwość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji, co daje realną możliwość awansu wewnętrznego. Dzięki temu budujemy trwałe zespoły na lata. Dołącz do nas już dziś!

Główne zadania:

  • obsługa klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu

  • aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych

  • dbanie o wygląd salonu i ekspozycję produktową

  • poszerzanie wiedzy i śledzenie nowinek ze świata technologii

Jeśli…

  • masz już doświadczenie w sprzedaży - u nas udoskonalisz swoje umiejętności i będziesz miał możliwość rozwoju wg jasnej ścieżki kariery

  • stawiasz pierwsze kroki w karierze zawodowej - wszystkiego Cię nauczymy

  • interesujesz się nowymi technologiami i chętnie poszerzasz swoją wiedzę w tym zakresie

  • jesteś zmotywowany i dynamiczny, a praca z ludźmi to Twój żywioł 😊

…DOŁĄCZ DO NAS!

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • rozbudowany system premiowy i realny wpływ na wysokość zarobków

  • możliwość rozwoju zawodowego od Doradcy Klienta do Regionalnego Kierownika Sprzedaży

  • bogaty program wdrożeniowy i szkolenia – zadbamy o to, abyś stał się ekspertem

  • pracę w świecie najnowszych technologii

  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • możliwość skorzystania z benefitów, m.in. Multisport, LUX MED, Ubezpieczenie Grupowe

  • rabaty pracownicze

  • bibliotekę pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego za pomocą linku:

Lub przyjdź do naszego sklepu bezpośrednio by poznać szczegóły oferty 😊