Doradca Klienta w Samsung Brand Store

Sklep: Samsung Brand Store
Stanowisko: Doradca Klienta
Opublikowano: 15 czerwca 2023

Jeżeli lubisz pracę z klientem i jesteś ambitną osobą realizującą postawione przez Tobą cele, zapraszamy!

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klientów salonu Samsung Brand Store tj. indywidualne doradztwo w doborze sprzętu,

  • realizacja polityki sprzedażowej firmy,

  • dbanie o wizerunek salonu Samsung Brand Store oraz firmy Matrix Media,

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Nasze wymagania:

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,

  • łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista,

  • odpowiedzialność, rzetelność.

Mile widziane:

  • znajomość branży IT/RTV/GSM.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i pracę w doświadczonym zespole,

  • rozbudowany i uczciwy system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach,

  • dostęp do nowoczesnych technologii,

  • dofinansowanie do pakietu sportowego (FitSport),

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (LuxMed),

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego (Nationale-Nederlanden).

CV możesz przynieść do salonu lub wysłać na adres mailowy: michal.stachowiak@matrixmedia.pl