Doradca klienta w Smoke Shop

Sklep: Smoke Shop
Stanowisko: Doradca klienta
Opublikowano: 4 października 2023

Do sklepu z ekskluzywnymi wyrobami tytoniowymi mieszczącego się w Galerii Aleja Bielany poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem

  • przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru w sklepie

  • dbanie o estetykę i porządek stanowiska pracy

  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

Wymagania:

  • dyspozycyjności i gotowości do pracy na pełen etat

  • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole

  • nienagannej prezencji i elokwencji

  • ukierunkowania na cel

  • uczciwości

  • dobrej organizacji pracy

Zainteresowanie wyrobami tytoniowymi oraz doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowymi atutami.

Pracownikom oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy (system równoważny - możliwość dostosowania godzin pracy do twoich potrzeb, do grafiku na uczelni)

  • praca na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia - sam wybierasz

  • szkolenie wewnętrzne

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę + świadczenia pozapłacowe - Medicover, Multisport, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze

  • możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

CV prosimy przesłać na adres: HR@promotorzy.pl

Lub przez przycisk aplikuj na OLX.