Design Optyk

Gift card

W branży optycznej jesteśmy od 1990 roku. Design Optyk to przede wszystkim ludzie z wieloletnim doświadczeniem.

Indywidualne podejście do Klienta w Design Optyk to nie tylko profesjonalna sprzedaż opraw i szkieł, ale również oferowanie wiedzy, podniesienie świadomości Klienta i zaproponowanie szeregu rozwiązań jakie oferuje nowoczesna optyka.
Dbamy o to, aby Klienci czuli się wyjątkowo w naszych salonach już od pierwszej chwili. Mamy świadomość, że kluczowym elementem wizyty w salonie jest badanie wzroku – u nas bezpłatne. Cenimy sobie dokładność i precyzję, dlatego pomiarów dokonują wykwalifikowani optometryści przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. 
Dodatkowo oferujemy szereg rabatów i promocji nie tylko w przypadku opraw, ale również szkieł. 

W każdym salonie posiadamy kolekcję ponad 1 000 opraw okularowych, które charakteryzują się jakością i oryginalnym wzornictwem. Kierunek naszego Design’u wyznaczają największe modowe marki. Tu nie ma miejsca na nudę! Lubimy wyróżniać się z tłumu, jesteśmy pasjonatami, zarażamy miłością do mody.
Dior, Fendi, Céline, Linda Farrow, Elie Saab, Tom Ford, Miu Miu, Chloe, Bvlgari, Persol, Porsche Design, MaxMara, Marc Jacobs, Hugo Boss, IC Berlin, Caroline Abram, Givenchy, Jimmy Choo, Carolina Herrera, Ralph Lauren, Carrera, Kenzo...
… i wiele innych marek znajdziecie w salonach DESIGN OPTYK.

Do zobaczenia!

Apteka, Optyk