Flying tiger copenhagen logo image

Flying Tiger Copenhagen

Gift card

Nasza marka - pełna niespodzianek

Flying Tiger Copenhagen to międzynarodowa sieć sklepów z Danii. Chcemy zaskakiwać, inspirować i sprawiać radość. Wierzymy, że ludzi uszczęśliwiają związki z innymi i zbierane doświadczenia. Dlatego nasze produkty związane są z zabawą, kreatywnością i aktywnością.

Mamy coś na każdą okazję

Co miesiąc do naszych sklepów trafia 300 nowych produktów – od gadżetów na imprezy, elementów dekoracji domu, zabawek dla dzieci. Wszystko w atrakcyjnych cenach – wyjdziesz z naszego sklepu „na bogato”.

Sklep jak plac zabaw

Przechadzka po naszym sklepie to jak szukanie skarbów, to labirynt pełen niespodzianek, zabawy i kolorowych produktów. Lubimy sprawiać, by każdy dzień był dla klientów wyjątkowy i – oczywiście - żeby chcieli do nas wrócić. U nas nikt się niczemu nie dziwi: można potańczyć, zaśpiewać, porozmawiać, poradzić się, sprawdzić, jak działa jakiś produkt, omówić pogodę i swój nastrój. Jesteśmy otwarci i cieszymy się, gdy możemy pomóc.

Nasza nazwa

Nasza nazwa – Flying Tiger Copenhagen – wyraża chęć zabawy i zaskakiwania, a także nawiązuje do naszego duńskiego pochodzenia.