Fotobudka FunFotos logo

FunFotos

Fotokabina FunFotos - zabawne zdjęcia oraz zdjęcia do dokumentów!

Fotokabina FunFotos to samoobsługowe urządzenie służące do wykonywania zdjęć. Klienci mogą wykonać zdjęcia zabawne, które stanowią świetną pamiątkę, a także zrobić zdjęcia do oficjalnych dokumentów, takich jak dowód osobisty, prawo jazdy, czy paszport.

W Alei Bielany fotokabinę FunFotos znajdziecie Państwo na parterze.

Koszt zdjęć pamiątkowych wynosi 10 złotych, zaś dokumentowych 20 złotych za komplet 4 biometrycznych zdjęć. Za wykonane fotografie mogą Państwo zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.

Jeżeli potrzebują Państwo wersję cyfrową zdjęcia należy wejść na stronę fotoexpress.biz i wybrać opcję "Ściągnij zdjęcie" lub kliknąć w ten link.

Grupa FotoExpress, do której należy FunFotos, jest w Polsce liderem rynku wykonywania zdjęć do oficjalnych dokumentów, takich jak dowody osobiste, paszporty i prawa jazdy. Grupa posiada niemal 200 fotokabin w centrach handlowych i urzędach na terenie całej Polski. Do grupy FotoExpress należy także serwis internetowy Passport-Photo.online umożliwiający wykonywanie cyfrowych zdjęć do oficjalnych dokumentów, takich jak dowód osobisty, prawo jazdy, czy paszport za pomocą telefonów komórkowych i smartphone’ów.

Przed wykonaniem zdjęcia do oficjalnych dokumentów zachęcamy do sprawdzenia aktualnych wymagań dotyczących fotografii do poszczególnych dokumentów:
● wymagania do zdjęcia do dowodu osobistego 2019
● wymagania do zdjęcia paszportu 2019
● wymagania do zdjęcia do prawa jazdy 2019
● wymagania do zdjęcia do wizy amerykańskiej


W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu: +48 888 551 271 lub adresem e-mail: biuro@fotoexpress.biz    Usługi