Kameleon

Gift card

Kameleon to firma założona w 1995 roku, zajmująca się sprzedażą odzieży damskiej zgodnie z obowiązującymi trendami w modzie. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne propozycje skierowane do kobiet dojrzałych, jak i te szyte z myślą o młodych klientkach. Potrafimy harmonijnie połączyć klasykę z awangardą, wygodę z elegancją i oryginalność z uniwersalnością.

Oferowany przez nas asortyment pochodzi wyłącznie od najlepszych polskich producentów. Cechuje go elegancja, wysoka jakość, oraz przystępna cena. W trosce o zadowolenie konsumenta, każdy produkt przechodzi rygorystyczną weryfikację za nim zostanie zaoferowany do sprzedaży. Wysoka jakość, nienaganny szyk i zaspokojenie nawet najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów to nasz sposób na pozyskanie klientów.

W naszych salonach można znaleźć stroje na każdą okazje oraz porę roku. Oferowana przez nas odzież to kombinacja najwyższej jakości wykonania z talentem projektantów. Połączenie najnowszych trendów z nowoczesnym spojrzeniem na klasykę, pozwala ubrać się nieszablonowo i z klasą, wszystkim Panią noszącym rozmiary od 34 do 54