Mikola logo image

Mikola

Gift card

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu nowoczesnych i funkcjonalnych systemów osłonowych zapewniających wysoki komfort użytkowania.

Systemy osłonowe okien to nasza specjalność! 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji, które szukają odpowiednio dobranych rozwiązań ze względu na funkcjonalność i aranżację danego wnętrza. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu systemów osłonowych okien oraz drzwi, co czyni naszą firmę wiarygodną i godną polecenia. Posiadamy również szeroką sieć dystrybucyjną na Dolnym Śląsku, współpracujemy ze znanymi na rynku firmami z branży budowlanej i wnętrzarskiej. Nasze produkty trafiają również na rynki europejskie, m.in. do Niemiec i krajów skandynawskich. 

Oferujemy produkty wysokogatunkowe i współpracujemy z producentami oraz dostawcami z Polski, co gwarantuje wysoką jakość oraz zapewnia łatwy dostęp do części zamiennych. Nowoczesne rozwiązania stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych osłon okiennych jak firany czy zasłony. Wysoka funkcjonalność oraz wyjątkowa estetyka produktów sprawią, że Państwa dom stanie się nowoczesny, praktyczny i komfortowy. 

Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnego doboru rozwiązań do Państwa oczekiwań, preferencji oraz gustu. Oferujemy wsparcie w zakresie pomiaru, wyceny oraz montażu zakupionych u nas produktów. Posiadamy własny zakład produkcyjny wraz z magazynem półproduktów, dzięki czemu możemy zapewnić krótkie terminy realizacji, sprawną realizację nawet dużych zamówień, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Nasza misja

Mieszkanie nabiera stylu dopiero wtedy, gdy je odpowiednio urządzimy, a to prawdziwe wyzwanie! Nikt nie zrozumie tych dylematów lepiej od nas, dlatego nie tylko przygotujemy atrakcyjną ofertę na drzwi oraz systemy osłonowe okien, ale przede wszystkim służymy naszym klientom fachową radą. Satysfakcja klienta to nasz priorytet.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do wizyty w wybranym salonie.    Dom i wystrój wnętrz