Sony Centre logo

Sony Centre

Gift card

Zapraszamy Klientów do odwiedzenia miejsca, w którym znajdą szeroki wachlarz produktów oferowanych przez Sony Corporation:  od najbardziej zaawansowanych telewizorów BRAVIA Android TV™,  kin domowych z formatem Blu-ray, kamer (w tym kamer sportowych Action CAM), aparatów fotograficznych z wymienną optyką (modele zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z fotografią, jak i profesjonalistów), przez smartfony Xperia™, konsole Playstation™, sprzęt High Res Audio, przenośny sprzętu audio : Walkman™, czy słuchawki  – aż do bogatego portfolio akcesoriów dla wymienionych grup produktowych.

W wyborze urządzeń pomocą służy wysoce wykwalifikowany  zespół doradców, który w wyczerpujący sposób odpowie na pytania związane z nowymi technologiami, przedstawi ofertę i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. 

Gwarantujemy profesjonalną obsługę przed i posprzedażową z pełną gwarancją Sony na oferowane produkty – również z opcją jej rozszerzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów – Salon oferuje sprzedaż ratalną na korzystnych warunkach.Technologia i Multimedia