Teatr logopedyczny

15 czerwca w godzinach 12.00-18.00 zapraszamy dzieci na spotkanie z teatrem! Dla młodych widzów przygotowane zostaną wyjątkowe, interaktywne etiudy logopedyczne, które uczą i bawią.

Wraz z aktorami Teatru PoProstu dzieci przeniosą się w fantastyczny świat wyobraźni i językowych łamańców.

Wspólnie odwiedzimy szarpacza Szczepana Sochę, odkryjemy tajemnicę państwa zwanego Śmiecholandią, poznamy historię rudego lorda z Irlandii oraz zajrzymy na tajemnicze wzgórze pod Pszczyną.

Młodzi widzowie będą mogli brać czynny udział w etiudach, wcielając się w rolę aktorów i uczestniczyć w zabawach dykcyjnych. Będziemy wymyślać własne łamańce oraz uczyć się mówić głośno i wyraźnie.

To nie wszystko! W godzinach trwania wydarzenia do dyspozycji rodziców będą logopedzi z Miejskiego programu Profilaktyki Logopedycznej, z którymi bez wcześniejszych zapisów będzie można skonsultować wszystkie niepewności dotyczące rozwoju mowy dziecka. Podczas konsultacji specjaliści odpowiedzą na wątpliwości dotyczące rozwoju mowy dziecka oraz – jeśli zajdzie taka konieczność – skierują do dalszej diagnostyki.

  • Godziny trwania wydarzenia – 12.00-18.00

  • 30-minutowe etiudy logopedyczne prezentowane będą o godzinach 12.30, 14.00, 15.30 i 17.00

  • W przerwach też nie będziemy się nudzić! Wraz z aktorami będziemy bawić się i próbować swoich sił w łamańcach językowych!

  • Zapraszamy do strefy kreatywnej przy salonie SEPHORA, naprzeciwko supermarketu Carrefour (poziom 0).