Działania na rzecz lepszego życia na co dzień

Od wielu lat naszą misją jest „tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi”. Razem kreujemy wirtualne i fizyczne miejsca spotkań, w których ludzie mogą być razem, poznawać swoje potrzeby i współpracować ze sobą.

W naszych działaniach chcemy być zatem nie tylko obiektami handlowymi, lecz pragniemy przy tym odgrywać istotną rolę w życiu lokalnych społeczności. W dobie kryzysu związanego z epidemią koronawirusa, nie pozostaliśmy bierni i czynnie włączyliśmy się w pomoc najbardziej potrzebującym. Wsparciem objęliśmy 3,5 tysiąca osób!

Nasze działania skupiają się również na pomocy migrantom, którzy we Wrocławiu znaleźli swój drugi dom, w tym osobom z doświadczeniem uchodźczym. W stworzonej specjalnie do tego celu przestrzeni Foroom organizujemy zajęcia dla dzieci, pozwalające im poznać polską kulturę i pomagające sprawniej poruszać się w nowej rzeczywistości.

Wiosną tego roku, w związku z wojną w Ukrainie, poszerzyliśmy naszą pomoc o wsparcie tych, których ta tragedia dotknęła. Zaangażowaliśmy się w szereg działań, w których mogliśmy liczyć na wsparcie naszych partnerów. 

Dowiedz się więcej na temat naszych inicjatyw:

Aleja Pomaga

Zobacz także nasze inne akcje na rzecz lokalnych społeczności:

Pomocna moc zakupów