Across Europe With Best Fashion Illustrations to międzynarodowa wystawa prezentująca prace uznanych ilustratorów mody z całego świata, m.in. z Mediolanu, Nowego Jorku, Tokio i Gdańska. Zapraszamy do Alei Bielany

Wystawa prac światowych ilustratorów mody - 12-31.03.2018

Już 12 marca do Alei Bielany zawita wystawa ilustracji mody z całego świata! Zwiedzający będą mogli podziwiać ponad 55 prac stworzonych przez 40 najlepszych artystów z Mediolanu, Nowego Jorku czy Tokio! Nie zabraknie rysunków polskich projektantów.

Across Europe With Best Fashion Illustrations to międzynarodowa wystawa prezentująca prace uznanych ilustratorów mody z całego świata, m.in. z Mediolanu, Nowego Jorku, Tokio i Gdańska. Artyści, których prace będzie można obejrzeć, na co dzień współpracują z największymi domami mody na świecie. Wśród prezentowanych ilustracji znajdują się także dzieła polskich artystek - Katarzyny Smoczyńskiej, na co dzień tworzącej projekty dla znanej polskiej marki Reserved oraz Anny Halarewicz mającej na koncie współpracę z redakcjami „Harper’s Bazaar” i „Elle”.

Prace, które pojawią się w Alei, zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi. Wszystkie łączy chęć przedstawienia kreatywnej idei projektanta, która z czasem trafia w ręce technologów odzieży, krawców, a finalnie - do rąk konsumentów. Cały projekt dedykowany jest nie tylko miłośnikom mody, ale także entuzjastom sztuki i designu.

Wystawę oglądać można od 12 do 31 marca w kilku punktach centrum na poziomie 0. Więcej informacji na temat artystów znaleźć można na stronie poświęconej projektowi.

Dowiedz się więcej o projekcie