Aleja Bielany - Aleja Juniora

Luty w Alei Juniora - 1-28.02.2019

Sprawdź, jakie atrakcje czekają na najmłodszych w Alei Juniora!

PLAN NA LUTY

1. Kolejny tydzień ferii z Aleją Juniora!

04.02-08.02

Przyjdź pobawić się z nami do Alei Juniora i rozpocznij w ciekawy sposób ferie. Spędź czas na grach i zabawach, prowadzonych przez naszych animatorów. Z nami nie ma miejsca na nudę!

 
2. Święto zakochanych

9.02– 16.02

14 lutego, gdy Walenty obchodzi swoje imieniny zakochani w całej Polsce celebrują swoją miłość. Jednak nie jest to święto tylko dla osób przeżywających miłość romantyczną, pamiętajmy wtedy o naszych najbliższych – ładna laurka dla mamy z pewnością sprawi jej ogromną przyjemność. Dodatkowe ozdoby w bardzo popularnym kształcie serc będą bardzo dobrym urozmaiceniem.  

 
3. Tydzień dla świata podwodnego

17.02– 23.02

Jakie są nasze ulubione postaci, które żyją pod wodą? Która dziewczynka nie marzy o tym, żeby zostać piękną syrenką? Niebezpieczne rekiny i małe rybki żyjące gdzieś w koralowcach – magiczny świat, który kryje się pod przezroczystą taflą mórz i oceanów. Podwodny świat jest bardzo barwny i miło jest sobie wyobrazić, że jesteśmy jego częścią.

 

4. Tłusty czwartek

24.02 – 28.02

Kto z nas nie lubi słodkości? Jest taki jeden dzień w roku kiedy możemy jeść ich tyle na ile mamy tylko ochotę. Pączki, ciastka, cukierki – brzmi pysznie? Możecie przyozdobić powycinane słodkości jak tylko chcecie. Niech Aleja Juniora tonie w słodkościach! 


Zapraszamy najmłodszych również do Smalandii w IKEA - Sprawdź program!