Aleja Bielany - Odlotowe Walentynki

ODLOTOWE WALENTYNKI

Walentynki z głową w chmurach? Czemu nie! 14 lutego zrób zakupy w Alei Bielany lub IKEA Wrocław za minimum 150 zł, zagraj w prostą grę i odbierz kultową przytulankę IKEA w kształcie serca GRATIS! Dodatkowo do wygrania romantyczny lot balonem dla dwojga! 

Aby wziąć udział zabawie:

1. W piątek 14 lutego zrób zakupy na terenie centrum lub w IKEA za minimum 150 zł (pamiętaj – paragony łączą się),
2. Dowody zakupu okaż hostessie w strefie walentynkowej,
3. Weź udział w grze i odbierz kultowe serce IKEA!
4. UWAGA! Najzręczniejsi mają szansę walczyć o LOT BALONEM DLA DWÓCH OSÓB – nagrodę ufundowaną przez Wyjątkowy Prezent

Nie możesz się doczekać lotu w przestworza? 

Na terenie strefy walentynkowej znajdziesz unikalną strefę zdjęć 3D! Wskocz do prawdziwego kosza balonowego, a my zrobimy Ci w nim zdjęcie, wydrukujemy na miejscu i wyślemy na Twój adres e-mail!
To nie wszystko!
Obserwuj nasz profil Facebook i weź udział w konkursie na najbardziej odlotowe zdjęcie walentynkowe. 
Do wygrania karta podarunkowa do Alei Bielany o wartości 300 zł

Wydarzenie odbędzie się 14 lutego o godzinie 12.00 i potrwa do 21.00. lub do wyczerpania zapasów przy wejściu głównym do centrum.

Regulamin


PYTANIA I ODPOWIEDZI

Co jeśli nie mam paragonu, tylko fakturę?
Faktury wystawione na osobę fizyczną także biorą udział w konkursie.

Czy paragony ze sklepu IKEA również biorą udział w promocji?
Tak, osoby, które zrobiły zakupy w IKEA serdecznie zapraszamy do strefy walentynkowej – one też mają prawo wziąć udział w zabawie!

Czy przytulankę IKEA można dostać za zakupy dokonane przed 14 lutego?
W konkursie udział biorą jedynie paragony z datą 14 lutego 2020

Czy mogę odebrać gratis za zakupy zrobione w kilku sklepach na łączną kwotę 150 zł?  
Tak. Łączna kwota na paragonach powinna wynosić minimum 150 zł. Zakupy można robić w dowolnej ilości sklepów. 🙂

Mam na paragonie kwotę 400 zł, czy mogę odebrać 2 gratisy?
Chcemy dać szansę odbioru nagrody jak największej ilości osób, dlatego jedna osoba może wziąć udział w zabawie jeden raz.

Czy przy odbiorze gratisu trzeba podać dane?
Tak, poprosimy Cię o podstawowe dane, które pozwolą nam skontaktować się z Tobą w przypadku wygrania nagrody głównej – lotu balonem.

Czy wszystkie sklepy i produkty biorą udział w promocji?
Z akcji konkursowej wyłączone zostały:
zakup napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, e-papiersów, pojemników z płynem nikotynowym lub rekwizytów tytoniowych, transakcje zapłaty za indywidualne rachunki (np. gaz, prąd, telefon i inne media, raty kredytu / pożyczki), karty lub doładowania telefoniczne typu pre-paid; usługi bankowe, produkty i usługi kantoru (w tym wymiana walut), ksero, bilety komunikacji miejskiej, zakłady i kupony innych loterii lub gier czy zakładów bukmacherskich, karty przedpłacone/bony podarunkowe oferowane przez Galerię jak i placówki handlowe i usługowe znajdujące się na terenie Galerii, spłaty rat kredytu regulowanych w punktach świadczących tego typu usługi, zakupów dokonanych w systemie ratalnym, wpłaty i wypłaty bankomatowe, leki

Jak i kiedy zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej?
14 lutego po godz. 21.00, Organizator zweryfikuje ranking uzyskanych wyników i wskaże zwycięzcę Nagrody Głównej. Następnie podejmie 3 próby kontaktu telefonicznego, by poinformować Uczestnika o zwycięstwie w Konkursie i wezwać go do odbioru Nagrody Głównej. Jeżeli Uczestnik nie podejmie połączenia, Organizator wybierze kolejną osobę z rankingu i ponownie podejmie maksymalnie 3-krotnie próbę nawiązania kontaktu.

W jaki sposób mogę wygrać dodatkową nagrodę – kartę podarunkową o wartości 300 zł?
14 lutego w strefie walentynkowej dostępny będzie punkt wykonywania zdjęć 3D. Aby wziąć udział w konkursie o kartę podarunkową Alei Bielany, należy zdjęcie zrobione w w/w strefie umieścić pod postem konkursowym dostępnym na profilu Facebook Alei Bielany. Wygrywa uczestnik, którego zdjęcie wyróżni się największą kreatywnością.