ALEJA BIELANY LAUREATEM SHOPPING CENTRE AWARD 2017

ALEJA BIELANY LAUREATEM SHOPPING CENTRE AWARD 2017

Bardzo cieszymy się, że jako jedyne centrum handlowe w Polsce otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Shopping Centre Award 2017 w kategorii rozbudowa lub przebudowa dużego lub bardzo dużego centrum handlowego! Nagroda ta jest związana z rozbudową Alei Bielany, która z powodzeniem zakończyła się w listopadzie 2015. Nagroda ta jest dla nas ogromnym, międzynarodowym sukcesem i jesteśmy dumni z faktu, że zostaliśmy wyróżnieni przez grono międzynarodowych specjalistów.  

 

Przed wyłonieniem zwycięzców międzynarodowe jury odwiedziło Aleję oceniając jej architekturę, codzienne funkcjonowanie a także aspekty biznesowe. W uzasadnieniu werdyktu jurorzy podkreślali, że Aleja Bielany oferuje swoim klientom przestrzeń w której mogą nie tylko zrobić bardzo różnorodne zakupy, ale także zjeść oraz spędzić ciekawie i aktywnie czas z rodziną. To doskonałe podsumowanie naszych różnorodnych działań, w ramach których rodzina zawsze jest dla nas w centrum.

ICSC Shopping Centre Awards to nagroda, która od niemal 40 lat przyznawana jest nowo otwartym inwestycjom oraz centrom handlowym, które z sukcesem przeszły proces przebudowy lub rozbudowy. W gronie finalistów znalazło się 13 obiektów z 8 krajów z terenu całej Europy.

 

Oferta ważna do