Aleja Bielany - Stylowe wnętrza

Nowości wnętrzarskie

Chcesz być na bieżąco z trendami wnętrzarskimi? A może poszukujesz elementu wyposażenia, który jest ostatnim krzykiem mody? Dobrze się składa!

Zapraszamy do naszej sekcji poświęconej nowościom z oferty naszych salonów wnętrzarskich. Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji, a także wiele zniżek na produkty.

vox

W ofercie salonu Vox nowy system Creative – czyli meble do samodzielnej konfiguracji. W pięciu krokach możemy stworzyć swój wymarzony regał, biurko, łóżko czy szafę. Nóżki, uchwyty, kolory i struktury drewna. Bogata biblioteka materiałów Creative to sposób na oryginalne połączenia i niepowtarzalny wygląd mebla.

Dodatkowo do końca roku raty 0%

Vox - Raty 0%
Vox - Nowości
Vox - Nowości

novelle

Novelle Home Couture zaprezentowała zupełnie nowy styl. Kolekcja LUX VINTAGE nawiązuje do stylu MIDCENTURY lat 50. i 60. ubiegłego wieku. To elegancja, szlachetne materiały, odważne kontrasty i wyszukane formy. Lekkość smukłych nóżek, bogactwo kolorów i geometryczne wzory oraz widoczny rysunek drewna. Miękkie fotele i kanapy oopływowych kształtach w intensywnych kolorach. LUX VINTAGE to nie minimalizm. To wyrafinowana elegancja i prostota w luksusowej odsłonie.
Novelle - Nowości
Novelle - Nowości
Novelle - Nowości
Novelle - Nowości
Novelle - Nowości

Kliknij w button poniżej i sprawdź wszystkie salony znajdujące się w Alei Bielany!