Aleja Bielany - Stylowe wnętrza

Nowości wnętrzarskie

Chcesz być na bieżąco z trendami wnętrzarskimi? A może poszukujesz elementu wyposażenia, który jest ostatnim krzykiem mody? Dobrze się składa!

Zapraszamy do naszej sekcji poświęconej nowościom z oferty naszych salonów wnętrzarskich. Zajdziesz tu mnóstwo inspiracji, a także wiele zniżek na produkty.

KOMANDOR

Do oferty Komandor dołączył system LUMI – to zestaw aluminiowych, przeszklonych witryn i drzwi do wnętrz, który w przemyślany i nietuzinkowy sposób pozwala aranżować przestrzeń
w stylu industrialnym, loftowym i nowoczesnym, a nawet w klimacie zbliżonym do francuskiego.

Więcej

ITALMEBLE


Najnowsza kolekcja mebli Cattelan Italia jest owocem pasji firmy do wyjątkowych projektów oraz wyrafinowanych technik rzemieślniczych. W nieustannym poszukiwaniu doskonałości produkcyjnej, teraz jeszcze bardziej marka skupia się na istotnych szczegółach, takich jak materiały, wykończenia i kształty. Nowa kolekcja liczy 60 produktów i jest wyrazem zdolności do koordynowania przestrzeni z wszechstronnością i oryginalnością. Wśród nowości znajdują się piękne, designerskie meble do pokoju dziennego, jadalni i sypialni.

Więcej

eco sypialnie


W Eco Sypialnie znaleźć można nowy model łóżka z zagłówkiem w pionowych podziałach i wykończeniu welurowym.

Więcej

ernest rust


Kredens kuchenny od Ernest Rust to odkrycie na nowo tego ponadczasowego mebla. Doskonały design i szlachetne materiały. Proste przeszklenia górnej części oraz subtelnie zdobiona część dolna tworzą razem wyrafinowane połączenie.

Więcej

mikola


W salonie Mikola znajdziecie nietuzinkowe rozwiązanie dla Waszych okien, plisy. To rodzaj osłony okiennej w postaci harmonijki, która daje możliwość zasłanianie okna od góry i od dołu.

Więcej

sprawdź najnowsze rabaty!

Warto zrobić zakupy i skorzystać z rabatów jeszcze przed końcem roku.

• Astfloor – tylko do 10.11 promocje na panele winylowe, deski podłogowe oraz panele laminowane. Sprawdź

• Bel-Pol 
– znajdziecie drzwi i podłogi w atrakcyjnej ofercie. Sprawdź

• Ernest Rust – Black Month Online -20%. Sprawdź

• Vinotti – obniżki do 50% na kolekcje mebli oraz artykuły dekoracyjne. Sprawdź

• Oh Sofa – Wszystkie kombinacje stołów Klose (T6, T7, T8 i T28) -20%. Sprawdź

Sprawdź wszystkie salony wnętrzarskie znajdujące się w Alei Bielany tutaj!