Stół 

- rzeczownik, <<mebel składający się z blatu opartego na nogach, służący głownie do spożywania na nim>>          

Między Stołami
udowadniamy, że stół
to znacznie więcej.

Czym jest Między Stołami?

Jaki jest stół, każdy widzi. Bo nie w tym rzecz, jak stoły wyglądają, a w tym, co między nimi się dzieje. Między Stołami to miejsce spotkań, miejsce odkrywania i smakowania życia, to podróż przez nowe, to dzielenie się tym, co już odkryte.

Między Stołami to miejsce dla Was: zdobywców, odkrywców, pasjonatów, ale przede wszystkim przyjaciół, bo naszym głównym celem jest się dzielić. Wszystkim, co niezwykłe, tym, co ulotne i nieuchwytne, wiedzą, doświadczeniem, wspomnieniami, wszystkim tym, czym dzielić się można. Właśnie tutaj. I, jak to przy stole, ma być różnorodnie. Nie wszystko i nie zawsze jest o jedzeniu, nawet jeśli akurat robimy warsztaty kulinarne.

Między Stołami zlokalizowane jest na I piętrze, naprzeciwko strefy restauracyjnej.

Między Stołami - mapka

Odkrywamy, eksperymentujemy

Między Stołami to miejsce dla odkrywców i eksperymentatorów, miejsce, które jest blisko, i tylko pozornie leży poza strefą komfortu.

Między Stołami satysfakcjonuje i wynagradza różnorodnością i tak właśnie chce być widziane.

Znajdziesz tu wszystko, o czym tylko pomyślisz. Każdy temat rozmów, każdą zajawkę i fascynację. W Między Stołami jest przecież wszystko, od jedzenia, przez muzykę, warsztaty, po irańskie kino drogi.

Między Stołami to przede wszystkim wspólne doświadczenie, więc obserwuj nasze wydarzenia lub, nawet lepiej, zorganizuj swoje.

Strefa rozmów
   

Strefa rozmów zachęca do relaksu, rozmowy, wymiany myśli. To przestrzeń, w której można przygotwać się do warsztatów, albo po prostu pocieszyć się piękną przestrzenią i przytulnym wnętrzem.

Strefa wymiany doświadczeń
    

Warsztaty? Rozmowy? Wspólne oglądanie filmu lub meczu? Na to wszystko jest miejsce w strefie wymiany doświadczeń. To tutaj także wspólnie próbujemy efektów naszych starań kulinarnych.

strefa współpracy
    

To serce Między Stołami. Tutaj "dzieją się rzeczy", warzą nowe smaki, przypiekają doświadczenia. Strefa współpracy może być idealna przestrzenią do organizacji warsztatów kulinarnych, ale także zostać dopasowana do innych celów pracy indywidualnej lub grupowej.

Spotkania

Nasi goście to nasi przyjaciele.

Między Stołami to miejsce, które tworzymy wspólnie. To społeczność ludzi, którzy szukają inspiracji, spotkania, wymiany myśli.

Ludzi, którzy lubią się uczyć nowych rzeczy i szukać nowych doświadczeń.

A wszystko to w miejscu, które pozostawia im przestrzeń

na bycie sobą.

W sprawie wszelkich zapytań prosimy o kontakt
pod numerem +48 518 250 998 lub mailem kontakt@miedzystolami.com.

foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
foto 6
foto 7
foto 10
foto 14