Wracamy z warsztatami w przestrzeni Między Stołami!

Warsztaty kawowe

Warsztaty kawowe
22 września, godz. 19:00

Lubisz smak kawy i chcesz poszerzyć o niej wiedzę? Zastanawiasz się jak odróżnić Arabicę od Robusty, mocno od słabo palonej, jak ją poprawnie parzyć i jak idealnie podawać? Niezależnie jakie są Twoje pobudki, nie ma lepszej okazji na kontakt z kawą niż warsztaty z Wojtkiem Antonikiem @espressionistaaaa. Barista i miłośnik kawy opowie o technikach jej przygotowywania i przybliży temat mieszania i wypalania małej czarnej. Wspólnie z uczestnikami przygotuje kawy smakowe i objaśni różnice w ich rodzajach.

Warsztaty skierowane do dorosłych amatorów kawy.

Sezonowe konfitury

Sezonowe konfitury
24 września, godz. 11:00

Zaskocz najbliższych i podaj do śniadania własnoręcznie przygotowaną konfiturę. Naleśnik z bananowo-czekoladowym dżemem, czy tosty z jabłkowym musem będą smakowały wyjątkowo. Na warsztatach nauczymy Cię jak wykonać proste przetwory, które nadają się zarówno do bezpośredniego spożycia, jak i do wekowania. Gwarantujemy świetną i słodką zabawę!

Zajęcia przeznaczone głównie dla dzieci w wieku 6-9 lat wraz z opiekunami.

Pikantne przetwory

Pikantne przetwory
24 września, godz. 13:30

Lubisz dipy i sosy do słonych przekąsek? Na warsztatach pokażemy Ci co jeszcze pasuje do chipsów czy nachosów. Wspólnie wykonamy wytrawną, lekko pikantną jesienną konfiturę z pomarańczy. A do tego przygotujemy własne "chrupacze" z ciasta francuskiego. Idealne na jesienne popołudnia!

Zajęcia przeznaczone głównie dla dzieci w wieku 9-13 lat wraz z opiekunami.

Każdego miesiąca na młodszych i starszych miłośników aktywności spod znaku Do It Yourself czekać będą kreatywne zajęcia, z których uczestnicy wyniosą nie tylko własnoręcznie wykonane cudeńka, ale też sporą porcję wiedzy. Śledźcie na bieżąco, co przygotowaliśmy dla Was na najbliższe tygodnie!