Praca w Alei Bielany

Poszukujemy osób do pracy

Stanowisko Doradca Klienta Opublikowano 20 wrz

Od 30 lat dbamy o stopy Polaków produkując najwyższej jakości polskie obuwie. Mamy sieć blisko 180 salonów firmowych w Polsce, na Słowacji, Czechach, Białorusi i Węgrzech.
WOJAS to WIARYGODNOŚĆ, ORYGINALNOŚĆ, JAKOŚĆ, ATRAKCYJNOŚĆ ORAZ SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Jeśli chcesz z nami budować nasze wartości to zapraszamy do naszego zespołu.

Jeśli:

  • praca z ludźmi to Twój żywioł
  • lubisz codzienne wyzwania
  • jesteś otwarty/a, komunikatywny/a i zaangażowany/a
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • potrafisz budować relacje, a praca w grupie sprawia Ci przyjemność
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży modowej
  • masz doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane)

to aplikuj na stanowisko:  DORADCA KLIENTA W SALONIE FIRMOWYM WOJAS S.A.

Czekają na Ciebie:

  • umowa o pracę/umowa zlecenie
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych celów
  • możliwość rozwoju i awansu
  • konkursy sprzedażowe
  • program rabatowy dla pracowników na produkty marki Wojas
  • przyjazna atmosfera pracy
  • młody zespół współpracowników
  • maseczki i środki do dezynfekcji

Twoje zadania:

  • aktywna i profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze Standardami Firmy
  • doradztwo Klientom przy doborze obuwia i środków do ich czyszczenia, pielęgnacji i impregnacji
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem salonu

CV proszę przesyłać na adres: smpl189@wojas.eu