Praca w Alei Bielany

Poszukujemy pracownika

Stanowisko Fizjoterapeuta Opublikowano 2 lip

Sklep "Zdrowa Stópka" poszukuje kandydatów na stanowisko:
FIZJOTERAPEUTA
cały etat

Zadania:
• doradzanie przy wyborze prawidłowych butów,
• zalecanie ćwiczeń profilaktycznych,
• dobieranie odpowiednich butów profilaktycznych do zdiagnozowanej wady stóp.

Wymagania:
• łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
• otwartość, życzliwość,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• pakiet szkoleń firmowych,
• stałe wynagrodzenie oraz premię.

Praca w sklepie Zdrowa Stópka Aleja Bielany ul. Czkoladowa 9, 55-040 Bielany Wrocławskie.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Perpedes Sp, jawna z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Grabarskiej 1 danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".