Kibicuj uczestnikom I edycji Starcia Kucharzy

W weekend 29 i 30 czerwca w Alei Bielany rywalizować będą miłośnicy gotowania! 👨‍🍳 👩‍🍳

W konkursie Starcie Kucharzy wezmą udział 24 dwuosobowe zespoły, które zawalczą o nagrodę główną w wysokości 5 000 zł. Drużyna, która zajmie II miejsce otrzyma bon na 1 000 zł do IKEA, a dla pozostałych uczestników przygotowaliśmy Karty Podarunkowe do IKEA o wartości 300, 200 i 100 zł😊

Przez cały miesiąc do kulinarnego konkursu zgłaszały się dwuosobowe teamy. Ich zadaniem było przedstawienie swojej ulubionej potrawy w najbardziej kreatywny i zaskakujący dla komisji konkursowej sposób. Spośród zgłoszeń wybraliśmy te najlepsze, a ich autorzy rywalizować będą:

  • W sobotę 29 czerwca od godziny 11.00 do 19.00 podczas eliminacji,
  • W niedzielę 30 czerwca od godziny 11.00 do 18.00, podczas ćwierćfinałów, półfinałów, oraz wielkiego finału o tytuł Mistrzów Kuchni IKEA.

Ich zadaniem będzie przyrządzenie potraw, które zachwycą jury. Ale to nie koniec wyzwania! Bazą do konkursowych dań będą produkty dostępne w sklepiku szwedzkim IKEA. A to wszystko będzie działo się na waszych oczach tuż przy środkowym wejściu do Alei Bielany. 


GOTOWANIE I POMAGANIE!

Wszystkie meble i sprzęty wykorzystane podczas Starcia Kucharzy przekażemy na rzecz fundacji polskiedzieci.org! 🤝

Fundacja zajmuje się aktywnym kreowaniem trendów zdrowego i racjonalnego odżywiania wśród dzieci, młodzieży i rodziców. Tworzy m.in. sklepiki Zdrowik, w których dzieci mogą kupić zdrowe i smaczne produkty. 🍎🧒🥑

Podczas wydarzenia będziecie mogli osobiście spotkać przedstawicieli fundacji, którzy będą prowadzić kulinarne warsztaty dla dzieci, nie zabraknie także porad dietetyka oraz przepisów na smaczne i zdrowe dania dla najmłodszych! 

Do wspólnego kibicowania zapraszamy wszystkich fanów kulinariów. Na publiczność czeka wiele atrakcji, w tym konkurs z nagrodami ufundowanymi przez sklep DUKA. Drużyny będzie można dopingować w sobotę 29 czerwca od godziny 11.00 do 19.00 i w niedzielę 30 czerwca od godziny 11.00 do 18.00.  To będzie smakowity weekend w centrum!